Кидстаффовка• 03 июля 2023
Порадьте хороший смарт годинник для дитини
Порадьте, будь ласка, годинник, щоб нормально визначав геолокацію, щоб можна було задавати область, за яку не можна виходити (приходить повідомлення, коли дитина виходить за межі заданоі області). Обовʼязково - таємний виклик (батьки посилають виклик, годинник передзвонює сам і можна послухати, що відбувається навколо дитини). Бажано щоб ще й звук був нормальний.
В дитини зараз бюджетні Канйон, незадовільна якість звуку. Хочу змінити на більш якісні з більшим переліком функцій. Дякую
Просто красавица• 03 июля 2023
Я рік промучилась з тим годинником, що каже дитина не чутно, зате усіх інших добре чути, власне і мене чути на усе приміщення, таке собі задоволення.
Купила найдешевший смартфон і забула про проблеми.
Зараз вже шостий клас, згадую про ті годинники як про страшний сон.
Кидстаффовка
• 03 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Я розумію, що це не заміна телефону. Тут питання не в економії на гарний смартфон… Просто з годинником у деяких випадках дитині зручніше: він постійно на руці, не треба думати, де дитина, тому що телефон залишила на парті/на лавці чи сів на нього, коли телефон у кармані був. Ще дуже корисна функція таємного дзвінка: вона нам, батькам, допомогла вирішити безліч спірних ситуацій (наприклад, було, коли дитина казала не правду, киваючи на однокласника, або коли, навпаки, казали однокласники щось на дитину і ми вже знали, з чим йти до класного керівника і до якої розмови бути готовим ). У дворі також дуже зручно: періодично телефоную, слухаю, де він та з ким. Ось вчора телефоную таємним дзвінком, чую ехо під час його розмови з другом. Потім звоню вже звичайним викликом, питаю, де ти ? А дитина вже вийшла з приміщення. Виявилось, не послухався і зайшов у чужий підʼїзд, хоча ми забороняємо це робити. Насправді, дуже корисні такі годинники