Підмітайло• 03 июля 2023
Шацкие озера
Кто там был расскажите пожалуйста. Где там жилье искать лучше, чем заняться
Oksana0612• 03 июля 2023
Я про, те що якщо будете недалеко, то можливо варто заїхати, подивитися що це таке. Але якщо спеціально кілька сотень кілометрів, то повірте - в вашій області є теж такі озера в лісі. З комарами. Інфраструктура там розвинена дуже слабо, а ще якщо дощ затягне, а затягує там частенько, то скукота гірша ніж в Карпатах.
Підмітайло
• 03 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Харків
Oksana0612• 03 июля 2023
Ответ дляСвекруня
З України
Якщо+-200 км. то можна спробувати, місця гарні, якщо далі, я б краще в Закарпаття їхала.
Oksana0612• 03 июля 2023
Ответ дляПідмітайло
Харків
Я б не радила, спеціально до озер. Хіба будете в тих краях проїздом. Ну наприклад, міні подорож по західній частині України.
Там з занять тільки пончики з чорницями їсти і комарів собою годувати.
наКоблучках• 03 июля 2023
Автор, ми також збирались з дітками. Не сподобається, поїдемо в Трускавець (були минулого року, дужжже сподобалось).
Підмітайло
• 03 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ми також були в минулому році в Трускавці, ось думала спробувати щось нове, але мабуть поїдемо в Трускавець
наКоблучках• 03 июля 2023
Ответ дляПідмітайло
Та спробуйте, не спробуєте не зрозумієте. Бо скільки людей, стільки думок … не сподобається, поїдете в Трускавець, правда їхати 300 км майже 5 годин 🫣
Oksana0612• 03 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Так звичайно але їхати більше 1000 км. заради озера, мені не зрозуміло. Я на море+- таку відстань їду.
Підмітайло
• 03 июля 2023
Ответ дляКарапуз13
А що є в Трускавці?з дитиною не буде скучно,є басейни?
Мы были в Трускавце 365, там экскурсии и детские развлечения
наКоблучках• 03 июля 2023
Ответ дляКарапуз13
Якраз для діток) Є басейни, можна навіть в сусідні санаторії. В центрі міста типу розваг (паровозик та ін.) навіть дильфінарій є
наКоблучках• 03 июля 2023
Зашла посмотреть номера в Трускавце, а нет почти дешевых. Все выкупили 🙄