Дівчина Бобула• 03 июля 2023
Ви розповідаєте своїм друзям/родичам про свої великі покупки
Такі як купівля квартири, авто, ремонт, дорога техніка… Обговорюєте це, чи стараєтесь мовчати? Чому? Чи є у вас відчуття, що або не зрозуміють або позаздрять, або просто у них гірша фін.ситуація і не хочеться їх «дратувати»
Як думаєте, краще мовчати ?
А якщо дуже хочеться поділитись, чи впевнені ви, що вашу радість розділять?
Як думаєте, краще мовчати ?
Результат:
вже голосів:
62 (57.94%)
Нічого нікому не кажу, мовчу
22 (20.56%)
Тільки мамі))
17 (15.89%)
Звичайно, усім !
3 (2.8%)
Тиц
3 (2.8%)
Хочу поділитись, немає з ким
Дівчина Бобула
• 03 июля 2023
Ответ дляТут надолго
Нічого не розповідаю
В сторіс виставляю - вони все бачать
Нащо в сторіс? Я вже бачу холодильник чи стіну перекрашену в сторіс))
Ще губи/попу ладно..))
Дівчина Бобула
• 03 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не рассказываю, они сами увидят
А чому не розповідаєте?
От як, сидите на шашликах, умовно, а завтра- бац у вас нове авто ?)) чи як? А обговорити те, що вас цікавить… бажання/сподівання з друзями не хочеться?
Угги в горошек• 03 июля 2023
Нет, им это не зачем знать. Не хочу давать повод для зависти и нехороших пожеланий
курасаны• 03 июля 2023
Ні, бо їх це не стосується жодним чином.
Кілька років тому мимохідь сказала одному знайомому, ласому до грошей, що придбала середню по ціні покупку, досі час від часу навідується клянчити гроші.
Щепотка_совести• 03 июля 2023
Ну деякі речі очевидні які не приховаєш, як то покупка машини. Коли квартиру купила то нікому довго не говорила і чоловік теж. Ну батьки були в курсі, для всіх інших це була «арендована» квартира. Згодом сказали тільки родичам, і то можна було не казати.
Взагалі ніколи нікому не кажу про свої плани і тп
Дуболом• 03 июля 2023
Ну прям про наявність машини нормально сказати, а про холодильник чи пральну машину якось тупо ....
Начальник Анонимов• 03 июля 2023
Только маме и только постфактум.. Для нее была полная неожиданность, что мы купили дом
Бибер-анонимер• 03 июля 2023
Ответ дляparele
Авто те, с кем вижусь, и так увидят. Как и ремонт увидят те, кто вхож в дом. Остальные знать не знают. Просто не вижу смысла это обсуждать.
А якщо питають про те , де живе дитина. Оренда чи власне житло. Про власне не хочеться всім казати. Говориш оренда - супутні питання, начебто брехати треба. Як правильно?
МояХатаЗкраю• 03 июля 2023
Ой, мы купили квартиру. Перед этим 10 лет снимали. И ни одна тварь, ни одна. Не сказала там,молодцы , классно. Все на такой жабе сидели это ужас. Притом , что мы никому не говорили , а когда они узнали то у всех был шок. Фу, так неприятно.
Дівчина Бобула
• 03 июля 2023
Ответ дляparele
Ну а как? Вот сидите с друзьми за столом и ни слова с ними не говорите о желании, например , ремонт делать или обсудить текущий, например покупку дорогой мебели…?
Носки на подтяжках• 03 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А чому не розповідаєте?
Я так раз обговорила з кумою шо ми плануємо купити житло (на той момент у нас був малесенький бюджет і житло відповідно маленьке). Вислухала шо там жити неможливо, це не квартира а коробка, і взагалі «ви шо не можете підсобирати ще трішки» коли «трішки» це 15 тисяч доларів )))))) це від людини якій все купили батьки. Ну таке, більше не розказую, тільки вже по факту
ТихоЯ• 03 июля 2023
Маме только. Хотя муж ворчал, что я маме сказала, когда мне машину купили. А я так ржала. И как ты себе представляель, милый? Приезжаю к маме на машине и говорю, не знаю, не моя. А сестре своей до сих пор он не сказал и за свое новое авто и за мое. Мне к ней надо по делу и не знаю как выкручиваться.
бЭйбА• 03 июля 2023
Ответ длякурасаны
Дівчина Бобула
• 03 июля 2023
Ответ дляДуболом
Чому? Порадитись яка краща чи про доцільність покупки, що в цьому поганого?
Ответ дляБибер-анонимер
Говорю: на Победе. И перевожу разговор в другое русло.
И не соврала, потому что моя дочь действительно там живет, и в ненужные подробности не вдаюсь.
Раз одела не бу• 03 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А чому не розповідаєте?
Ну иногда могу и посоветоваться, спросить, а у вас какой холодильник-мультиварка, хочу купить.
А так, прямо, чтобы скрывать - нет.
Зато родственники, кстати, такие. Все боятся сглаза. Будут сидеть в глаза улыбаться на шашлыках, на следующее утро укатить на море, купить машину.
Еще было, мало того, что на море уехали, прихватили нашу решетку для шашлыков. Молча. Потом приехали, очередные шашлыки, муж ищет решетку, они ой, мы брали, вот принесли. Это его сестра родная со своей семьей.
И поверьте, как с гуся вода с них.
Я даже не парюсь, нсли сто то им не скажу, а они аж подпрыгнут - ой, купили и не сказали.
Я просто сижу и смотрю им в глаза молча. И тут же - ля ля, тополя, самт переводят разговор на другое
И поверьт
А так, прямо, чтобы скрывать - нет.
И поверьте, как с гуся вода с них.
И поверьт
короткопамятна• 03 июля 2023
Можу поділитися, але з дійсно перевіреними людьми. Все ж, щастя любить тишу. Не кажу, що всі навколо заздрять одне одному, але є люди з реально поганою енергетикою. Також особисто знаю людей, які рахують гроші інших. У мене старенька бабуся, то кажу, аби не розказувала особливо нікому, бо знаю її подружок, які люблять пліткувати) А так, краще сама потішуся та з чоловіком.
Бибер-анонимер• 03 июля 2023
Ответ дляparele
У мене часто запитують ,: ви знімаєте? Правду не хочу казати, і брехати якось ніяково.
Дуболом• 03 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Я думала, що мова саме про вже здійснену покупку. Але навіть щоб порадитись про оптимальність покупки, треба сім´я з таким самим доходом, членами сім´ї, звичками і площею квартири, занадто багато факторів, щоб співпало.
Раз одела не бу• 03 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Моя знакомая долго всем рассказывала, что снимает. А потом сказала, что выкупили у хозяйки квартиру. Я сейчас задумалась, это тоже сказка была? Про съем?