Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 июля 2023
Я сьогодні вийшла із зони комфорту
І ще навчилася вареники з вишнями робити. Не так і страшно.
Ви часто таке готуєте? Я перед цим 10 років тому робила.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Еперки-шовковиця.
Яфини-чорниці))
Це де такий діалект?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Весело))
Ми так з дерев стріляли)))
На деревах шовковиці ми жили - там були наші і сніданки, і обіди, і вечері, фіолетові ступні, фіолетові плями на одязі, мами, бабусі не монли нас з тих шовковиць догукатися.
Наивная Хо• 04 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Спробуйте без цукру, корисніше і менше мороки. А зі свіжим медом - це шедевр.
Без цукру дуже кисло, а на мед алергія(
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 04 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Без цукру дуже кисло, а на мед алергія(
Прикро.
АдеКВАтная• 04 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я морожу вишню типу на компот і на торт п´яна вишня, але компот не йде щось у нас, але я все рівно щоррку морожу. Чорниці теж морожені з минулого року лежать, можна спробувати.
Мої теж компот не дуже п´ють, а кисіль швидко розходиться. До вареничків саме те.
З горіха зерня• 04 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А я навпаки чорниці терпіти не можу. Це хто на чому виріс, до чого звик. Я ні лохину, ні чорницю терпіти не можу, бо спробувала їх вперше після 30, вони мені не зайшли, тому теперішню моду на них не підтримую.
о, у нас тоже черника не растет, так что мне это непривычное и никакое. может распробовать надо, но я не сильно сладкое люблю взрослой