Wendy Rhoades• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Та то замість дощовика і на ноги.Фотки подивилась ,статті прочитала ,верхній одяг потрібно спалити.А мені до тварин вискочить навіть у двір на хвилинку
та не можна нічого палити!
Це ж потім з димом далі вам на голову впаде.
Краще обмежтесь мішками))
Клементина• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Нічого не паліть!
Закопували все при Чорнобилі.
Навіть верхній шах грунту знімали і теж закопували
Закопували все при Чорнобилі.
Ответ дляОлена Oza
Такі всі отважні хіхоньки-хаханьки,автор дурна,нагнітатєль,всі дурбелики хто боїться,а як вєтєрок подує,то очко швидко зіграє.Не Дай Бог,звичайно
Тоді й будем дізнаватись актуальну інформацію. Це краще, ніж панікувати за місяць до і скуповувати все підряд. Ше нічо не було (може пощастить і не буде) , а гречка вже подорожчала з 33 до 42.
Скажіть чесно, Ви рішили зіграть в бізнес і закупить респіратори і протигази, а бізнес-ідея не пішла?
Татьяна-57fb• 03 июля 2023
я 470 км когда ,был Чернобыль была очень молодая .никто вообще 3 дня ничего не знал, об аварии просто ничего не говорили ,а запас воды еще с начала войны литров 200 больше некуда ставить ,у меня квартира меняю раз в месяц не всю сразу а когда стираю ,насушила сухари год назад ,а потом там завелось какое то насекомое шашень - это черные такие не приятные как в фасоле бвают заводятся, пришлось все выбросить
Ольга-f5e3• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Ну хоть что-то правдивое написали, что Автор дурна и с этим не поспоришь.
Kot_v_meshke• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Та очко у вас уже играет, еще ничего не было даже.