Губи з філером• 03 июля 2023

В кого город в ящиках чи французький огород

Де ви брали ті ящики, як робили, наскільки переносять зиму і тд, дякую
Україна понад усе!• 03 июля 2023
У меня был короб под клубнику, 4,5*2м. Делала сама. Внутри рубероидом простелила, капельный полив
Балаболка• 03 июля 2023
Чоловік робив. Бачила продають вже готові.
Балаболка• 03 июля 2023
Пошукайте ,,теплі грядки,, на промі точно бачила
західний_діалект• 03 июля 2023
Нічого не довговічно, найдовше це шифер, ,навіть навіки😁
60 метрів сметани• 03 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Але кажуть шкідливо
західний_діалект• 03 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Але кажуть шкідливо
Все воно шкідливо, а кропити не шкідливо?
Mariya 29• 03 июля 2023
Очень интересная тема. А кто знает , сколько земли надо на один ящик? Насколько это затратно? Землю покупали?
Бавовнятий Пупс• 03 июля 2023
Обычные толстые доски, сбили, покрыли от плесени, потом дважды покрасили. 5 лет уже стоят. Снизу старая пленка от парника проложена
Залатавая• 03 июля 2023
В моїх батьків весь город в них. Самі робили ящики. Клали агроволокно та засипали корою але там де полуниця лише і все. Вже три роки політ нормальний. Полоти і все таке інше легше. Іноді кладуть агроволокно аби бур´янів не було.
60 метрів сметани• 03 июля 2023
Ответ дляMariya 29
У сусіда грядки 150 см. 4 шт. Машина землі
Mariya 29• 03 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
150*150?
Инста_Богиня• 03 июля 2023
У мене є одна.
То іграшка. Я в ній то розсаду якусь тикну, то полуницю розвожу з двох кущів.
Якщо розглядати їх як справжні грядки, то воно того не варте.
Закладка теплої грядки з осені - пеньки, гілки, тирса, слой тряпок х/б, потім сіно-листя-трава, потім торф-перегной, потім земля проста, а зверху вже хороша з добривом Геморой.
А потім вона просідає і її підсипати надо. Коли спека сильна - перегріваються стінки і їх треба проливати частіше. Та ну нафіг, одна най і буде замість теплички.
Вічний двигун• 04 июля 2023
Це стільки мороки треба його зробити і навіщо... Я не розумію. А волога ж буде пересихати, вода ж входитиме далі вниз.
Я не чарівниця вам• 04 июля 2023
На дне водохранилища старую лодку нашли ей 1000 лет. И нормально с ней все, пролежала под водой сколько.
Почему это доски, обработанные не долговечны? Все стоит и не падает годами
Zaken• 04 июля 2023
В мене дві великі високі грядки. років п´ять одній точно. Дерев´яні, ні чим не промазані. На дно стелила пластикову сітку від кротів. Тоді засипала сухим листям, дрібними гілочками, а вже зверху грунтом. Розмір десь 2*3.В цьому році розберу їх, зроблю нижчі розміром 1*3. Так буде мені зручніше.
Білка в колесі• 04 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
вода и ил консервируют предметы, поскольку нет доступа воздуха - предмет не окисляется.
а на огороде экстремальные условия - солнце, влага, суховеи, короеды и т.д.
Я не чарівниця вам• 04 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
И стоит все годами. Какие короеды, нсли дерево обработано?
Это рассказы про падающие заборы и починка крыши в частном секторе. По 50 лет стоят дома и заборы, а люди по привычке сказки бабушкины передают, как соломенные крыши чинили каждый год, как тынок завалился после дождя.