Дайте вподобайок• 04 июля 2023
СНВК Мрія Беретті 9, Київ
Добрий день
Чиї дітки навчаються в цьому закладі? хто може поділитись відгуками?
Дякую
А що таке?• 04 июля 2023
Автор, у цьому закладі бомбосховище в підвалі так і не затвердили - вздовж стелі йде якась труба, інспектор тільки глянув і сказав - ’Ні, дозволу не дамо’. Так що цей рік діти довчилися ’онлайн’, і ви самі прекрасно знаєте, що таке для цих діток навчання онлайн. Все в стратосферу, коротше. Як буде з осені, не знаю, виясніть з керівництвом закладу про сховище.