Гарантую неперелевки• 04 июля 2023
Болить чи тягне після спорту
Я зі спортом поки на ви, лише починаю займатися. І після кожного тренування щось болить, як наче защемлення. Стріляє та болить не в кістках чи суглобах, а саме в м´якій частині - шійно воротникова, сьогодні ось задня частина стегна над сідницею.
Що це може бути і як цьому запобігати? І як позбавлятися коли воно вже є і болить?
Гарантую неперелевки
• 04 июля 2023
Ответ дляМама Чели
То ж крепатура
Ні ні. То тягне мязи. Я ще щось схоже на біль коли шию продує, стріляє і болить, ниє.
Мама Чели• 04 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Розминку, розігрів нормально робите? Можливо забагато навантаження, велика вага для вас, або ще може бути забій мягких тканин. Хороший масажист побачить зразу, або сходіть до невролога
Кнопкотиць• 04 июля 2023
Автор, это плохой знак, вы что-то в технике неправильно делаете. Попробуйте Олфеном или наподобие помазать несколько дней, если не пройдет, то это значит где-то что-то защемило. У меня была похожая ситуация, потом в спину начало отдавать. Пришлось идти за помощью к специалисту
Гарантую неперелевки
• 04 июля 2023
Ответ дляМама Чели
Я займаюся лише розтяжкою, ніяких силових навантажень. Просто вбік нагиналася і ось маю.
Але в мене 90 кг і абсолютно поки нетреноване тіло, почитала що це може бути від відсутності м´язового корсету(