это правда, или вброс?
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
dnc•
Участник проекта с 11.06.23
Работаете не покладая рук и днем,и ночью
Участник проекта с 11.06.23
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляСанта-Алла
Ще вийшов указ всі цінності, реліквії, всю історію , вивезти з Києво Печерської лаври. Завтра будуть вивозити є вже приказ. Я чогось не розумію, ну вигнали москаля, а навіщо ж вивозити святиню яка належить Українському народу????
Що за брєдні з рашистських методичок ви тут намагаєтесь посіяти?
Wendy Rhoades• 05 июля 2023
Ответ дляFilomena
Дивилась я на днях жирнова. Це колишній кгбшник чи щось таке. Живе у Франції, путіна чмирить..
Він якраз розбирав його останні вояжі. Каже: той, що кашляє це оригінал, решта двійники.
І вуаля, сьогодні на табуреточці з дівчинкою кашляє так, що всі відмітили)
Дівчинка явно карантин не встигла пройти.
Моніторять сцу#ки
тобто двійник спеціально бухикав?
Блін вони ж тих двійників можуть плодити бескінечно, навіть якщо цей крякнеться чи крякнуть його.
UkraineMari• 05 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо ви не віруюча, то сенс вам щось писати?
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляСанта-Алла
Якщо ви читати не вмієте,то нема чого думати,що порадниці нездатні прочитати текст,який ви додали в підтвердження своєї рашенської маячні.
Olesya Kim• 05 июля 2023
Ответ дляLife-game
Я просто уточнила, вдруг предупреждают
Ок, я без наездов
Ответ для__Veritas_
Хорошо , что зарегистрироваться успели меньше месяца назад на форуме.
А то сейчас бы это сложно было сделать такими дрожжащими руками, правда, автор?
Сколько вам хоть платят за такие темы? Стоящее дело или так, копейки?
А что с регистрацией за новости я пропустила?
Теперь это по паспорту?
Kupiryukzak• 05 июля 2023
Ответ дляАнастасия К.
А как мы узнаем? Включат тревогу?
У меня дозиметр дома ещё со времён Чернобыля.