это правда, или вброс?
Анастасия К.• 04 июля 2023
Ответ дляdnc
ВІТЕР не в годинах вимірюється а в секундах 😀 кому ви там вікна сказали не закривати і спати спокійно , навіщо ви їх обдурили
Так что делать-то?)
Ответ дляdnc
Хай вимірюється хоч в секундах, хоч в милях, але таку відстань вітер не може пройти менше, ніж за добу-півтори, а то і дві. А ще він може помінятися за цей час, а ще може випасти дощ.
Оксана_Поэтесса• 05 июля 2023
А я хочу вірити в хороше і буду, бо й так нерви ні к бісу! Не дуже вірю тарологам, але ця часто ’попадає’.
Wendy Rhoades• 05 июля 2023
Ответ дляdnc
і в км/год
в прогнозах погоди зазвичай км/год, а міжнародна система - м/сек
1 м/с = 3,6 км/год
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Ответ дляОксана_Поэтесса
Смерть плешивого скоро,что карты говорят?
Wendy Rhoades• 05 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
самый ближний прогноз - ноябрь 2023, а потом перед католической Пасхой, после и когда яблони зацветут))
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Живучий,гад.
Оксана_Поэтесса• 05 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Уявлення не маю. Я таро в руках не тримала ніколи)
Wendy Rhoades• 05 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Живучий,гад.
та да( сколько его уже хоронили и все никак
Ответ дляWendy Rhoades
Дивилась я на днях жирнова. Це колишній кгбшник чи щось таке. Живе у Франції, путіна чмирить..
Він якраз розбирав його останні вояжі. Каже: той, що кашляє це оригінал, решта двійники.
І вуаля, сьогодні на табуреточці з дівчинкою кашляє так, що всі відмітили)
Дівчинка явно карантин не встигла пройти.
Моніторять сцу#ки
UkraineMari• 05 июля 2023
Ответ дляSara-a
Люди заняты истерией по поводу аэс, под шумок поднимаю тарифы , бензин , цены на продукты , скоро люди в супермаркет как в музей будут ходить .
Вот сегодня уже закупили рации для убежищ по 1500 долларов за штуку .
А того чувака , что барабаны закупил , уволили , а сегодня назначили замглавой РГА
Ще вийшов указ всі цінності, реліквії, всю історію , вивезти з Києво Печерської лаври. Завтра будуть вивозити є вже приказ. Я чогось не розумію, ну вигнали москаля, а навіщо ж вивозити святиню яка належить Українському народу????
Ответ дляСанта-Алла
Хто ж його вигнав? Сидять же?
Ответ дляСанта-Алла
А куда вывозят? В другой город?