это правда, или вброс?
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляhealer09648293
Я то думаю і що ж буде з нашими зсу...які там в зоні...це ппц.
Ви до кінця прочитали повідомлення ЗСУ?
healer09648293• 04 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Все буде ок. Нехай підривають. Гірше не буде. Але це знак того , що війна наближається до завершення. Завершення поразкою Росії. Ну а ми рани зализувати будемо ще довго. Ненавиджу тих кончених потвор
Ви тупе чи да?
Ответ дляНеЛеди
Я с Запорожья, вся моя семья там. Все, что нажито, тоже там. Мы с района с обязательной эвакуацией Хортицкий район (менее 50 км), да я сижу и переживаю. А тут просто подрывайте. То просто отправляйте на войну, то подрывайте. Совсем с ума посходили. Их бы ближе к фронту, ощутить все прелести. А то гаразды только трепаться
А что вы хотите от ботов ?
Такая у них работа
healer09648293• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ви до кінця прочитали повідомлення ЗСУ?
Да. Але всяке може статить, це все дуже серйозно і може вийти з під контролю цих дебілів - як завжди. На ГЕС вони також розраховували начебто на інше, а вийшло он що .бо не розрахували
Клементина• 04 июля 2023
Бля...
Уже по Телемарафону говорят как срочную экстренную новость про эти посторонние предметы на крышах ЗАЕС
Трындец
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляhealer09648293
Це буде чергове шоу для рашен пропаганден, але глобальної ядерної катастрофи не станеться
Соната любви• 04 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Делаем ставки,дамы и господа)Посольства на месте?То чего нам переживать?
а посольствам есть угроза?
если бы посольства находились в Энергодаре, в таком случае можно было бы ориентироваться на них.
Flower Girl23• 04 июля 2023
Ответ дляКлементина
Не знаю кому выгодно, но если бы наш президент, глава разведки и за ними и Телемарафон меньше про это говорили, то и тем бы таких не было.
100%
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляКлементина
Вам відкрито говорять про небезпеку, але знову щось не так.... Дивні люди
Клементина• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Я ж не проти!
Мені краще так ніж шашлики.
Просто люди питають : звідки ці теми? Кому вигідно?
Я і відповідаю: з подачі президента, перших особ держави і наших ЗМі
Мені краще так ніж шашлики.
healer09648293• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Навіть не знаю. Спочатку казали що це ппц для всього світу. А тепер он Комаровський каже що там йод не образовується давно бо вимкнені блоки кілька місяців - і нічого страшного не буде. Але все ж скількись кілометрова зона все ще є....
Плету з бісеру• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Назар Приходько
Згадаймо 24.02.2022, а точніше декілька днів до тої дати:
Що відбувалося тоді, в основному в Києві? Виїзжали посольства і консульства, (амбасади і консуляти, якщо хочете)
Зараз цього нема. Великі корпорації теж тут. Світові розвідки мовчать повністю. Всі.
Але ж все-таки сидіти в Києві - це не те ж саме, як би вони сиділи у Запоріжжі. З Києва вони 100 раз встигнуть виїхати
Клементина• 04 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Я думаю так-хто НЕ ПОРЯД біля ЗАЕС-абсолютно не варто хвилюватись,бо посольства на місці і розвідки світові ніби мовчать.Ну,немає кіпішу як перед війною.
Посольства сьогодні є, а завтра вони вже з Польщі по домах на літаках летять.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2023
Ні, вони підуть на Київ з боку біларусі, і візьмуть його за три дні.
Ответ дляКлементина
При чому, коли звертаються до світу, то наполягають, що це катастрофа, яку всі будуть вигрібатт, загроза для всієї Європи.
А як нам, то небезпеки не буде, другого Чорнобиля не буде, постраждають кілька областей.
Як сприймати і розуміти цю інформацію?!
Плету з бісеру• 04 июля 2023
Ответ дляКлементина
та отож, хто його зна, можа вказівку дали паніку не розганяти і сидіти до останнього, бо час у них буде виїхати все рівно, а там вже всі на чемоданах і низькому старті. Я вже нічому не здивуюсь
healer09648293• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
Вы же в Киеве, насколько я поняла.
Около 500 км от ЗАЕС.
С чего паника?
Около 500 км от ЗАЕС.
С чего паника?
Тому що спочатку казали що гаплик всій Європі в разі чого, а тепер інше кажуть
Ответ дляКлементина
Не думаю,як пожене вітер дощову хмару,то і в Польщі нахапаєшся тої радіації.Кислотний дощ випаде.Я думаю,пуйлу добре попередження Штати зробили на рахунок ЗАЕС і взагалі ядерки.Бо як піде на Румунію,Туреччину,Польщу,Болгарію,навіть ту Молдову,то таке пуйлу не попустять...Ви ж не забувайте,що то природа і вітер за день міняється.
ViktoryjaG• 04 июля 2023
Вот я не могу понять. Сначала пугали, что они подорвут при отступлении, это как-то логично и можно поверить. Но отступление временно откладывается, с какого фига им подрывать себя самих? 🤯
При том нет никаких разведданных, что они отползают, если бы типа хотели свалить с жестом доброй боли. Не будут они свои армии уничтожать.
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляIn limbo
Ні-ні, дякую. З огляду на ваші коментарі в суспільно-політичних темах, мені тепер зрозуміло звідки те потомство тарганів
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляКлементина
Бля...
Трындец
Как театр
И спецом все
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
І вітер на їх армію і крим
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляУслада
Где глянуть точную информацию по направлению ветра?
Вчора в темах Заес будо масса
Все вниз
Трохи на захід
Але все на окуповану і в Крим
Все вниз
Трохи на захід
Але все на окуповану і в Крим