Не кую, не мелю• 04 июля 2023
Допоможіть будь ласка зрозуміти,що чекає доньку, зробила але є питання
Хотіла зрозуміти причини страждань,адже не лізу у стосунки їх,але більше дивитися не можу,як плаче.Хотіла поговорити,каже тимчасово відпочиваємо один від одного.Але наскільки я зрозуміла,то він її дуже образив та зрадив,так?
Дякую.
Дюймовочка• 04 июля 2023
Зрадив, зняв відео і виклав в ютуб
Кубки, то мільйони переглядів означає
Чумацький Шлях• 04 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Який маразм
і не кажіть... помішались на тому таро
Борець за гаманець• 04 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Зрадив, зняв відео і виклав в ютуб
Кубки, то мільйони переглядів означає
Нет, вы не правы. Карты говорят, что в тик-ток
Чумацький Шлях• 04 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
ага... і на сайті Міноборони
Дюймовочка• 04 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Точно, ютуб же заблокувати може таке)
Дюймовочка• 04 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
ага... і на сайті Міноборони
Що, така ракета моцна?
Дюймовочка• 04 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дякую,саме цього і очікувала
Куди не напишете, то тупі люди навкруги вас не розуміють?)))
Пищалка• 04 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Лучше б наладили отношения с дочкой, а не фигней страдали.
Таро не фигня. Они мне лично очень помогают. Я в моменты полного зашквара делаю расклад онлайн. Там есть такой ’что вы чувствуете?’, ’что хотите сделать?’, ’что вас останавливает?’ и становится легче немного
Пищалка• 04 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дякую,саме цього і очікувала
Тут и не психиатры, и не тарологи. Какие-то мамочки
Воленс-неволенс• 04 июля 2023
Так, по картах була зрада, зараз пауза у відносинах, у майбутньому буде гойдалка - то битимуться, то любитимуться. Жриця може показувати ще приворот і я наслідок - сварки.
Борець за гаманець• 04 июля 2023
Ответ дляПищалка
Даже если автору станет легче, то это не решит проблему дочери.
personality• 04 июля 2023
Ответ дляПищалка
Пхахах)))
Стріляний птах• 04 июля 2023
Ответ дляПищалка
Удалено администрацией...
Стріляний птах• 04 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я була в шоці коли відкрила фото😂
И я...я ожидала увидеть переписку дочки с бойфрендом,но не поверила своим глазам...
Чумацький Шлях• 04 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Що, така ракета моцна?
бомба-ракета, як каже мій внук))))
Чумацький Шлях• 04 июля 2023
Ответ дляПищалка
ну да, як там у класиків ’меня обманывать не надо, я сам обманываться рад’
кураГАЛЯ• 04 июля 2023
Авторе, заспокойтеся. Якщо вірити вашому розкладу, то дійсно, у доньки серце розбито. Страждає і сумує. Багато брехні було, на деякі речі очі закривала. І дарма. 100 % зради не має, але скоріше флірт з іншими.
Дійсно, треба їм трохи відпочити один від одного. Не напружуйте її зараз, не треба лізти у душу. Є надія, що все налагодиться.
120-120-120 (не худею)• 04 июля 2023
Ответ дляПищалка
Почитайте про асоціативні карти в психології. Їх давно використовують як асоціативну методику. Але застав дурного богу молитися, він голову розіб´є. От і ’гадають’ замість того, щоб ставити собі правильні питання.
Маю декілька думок• 04 июля 2023
Вот вы приколистка😂🤣
На кофейной гуще и чайных листиках посмотрите, чтоб было более достоверно