Леди_Мэри• 05 июля 2023
Передбачення перемоги? Вірите? А так хочеться знати , коли закінчення війни.
Взимку дивилася передбачення: "Переможна весна. Все! Чекаємо на перемогу"
Зараз літо. Натрапила на відео: "В осени все скінчиться". І так в декількох передбачувальників.
Я розумію, що потрібно вселяти оптимізм.
Нам вже говорили, що ракети у рашистів уже закінчуються. Але якось 1,5 року стріляють.
Чи все ж таки налаштовувати себе, що це не на один рік?
Leeloo_aloha• 05 июля 2023
Ответ дляavicber
Вы ничего не путаете? Это в Украине строят завод для байрактаров
В Україні планували, але наче не домовилися, бо наші виставили великі рахунки за підключення електроенергії.
А от в Татарстані будують завод по виготовленню дронів, це в плюс до тих що роблять в Ірані.
brandomania• 05 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
А хто говорить, що сидимо і чекаємо?
це не конкретно до вас а в загальному до людей які вишукують передбачення і сидять чекають. бо сенс тих всіх передбачень і віри в них - це очікування певної дати, ніби само собою станеться. не буває так і передбачити нічого неможливо
Ответ длячир
Чем хуже у них с экономикой, тем меньше ресурсов для войны. По-моему это очевидно. Надо выбирать тратить деньги на оружие или тратить деньги на прокорм населения, чтобы не было внутреннего недовольства.
Внутрішнє населення приборкають силою. А на війну пустять.
Мені ’пощастило’ з родичами в раші. Не скажу, що моя вибірка тих якось страждає від економіки. А в глибинках, як до війни жили дуже погано, то ще трішки гірше - не помітять.
Светлана777• 05 июля 2023
Ответ дляБезникая
Обратите внимание на этот скрин
Игрок 10 - это октябрь, это точно месяца, потому что вначале на шортах у них номера 365 - дней в году и 24 - неизвестно что
Может все таки за нас вступятся в октябре???
Где вы откопали этот мульт? Первый раз вижу. А я за предсказаниями слежу,делаю скрины)))) потом удаляю потому что не сбывается абсолютно НИЧЕГО!
Ответ дляЛеди_Мэри
Та я читаю, що говорять наші військові. Але це так довго тягнеться, що вже слабо віриться.
А як ви хотіли? Кожен метр треба вибивати неймовірними зусиллями. А без підтримки авіації це важко. І навіть якщо закріпитися в степах , то триматися там буде важко (
Ответ дляЛеди_Мэри
С одной стороны, а с другой - все видели как в Ростове местные жители банду Пригожина встречали, прекрасная зная зачем он приперся в город. И силовики старались отморозиться. Вам не кажется что путя начинает подзадалбывать россиян?
Ответ длячир
Побачимо. мої родичі, ще 10 років тому були незадоволені путєю. Але у наих там робота добреоплачувана і пофіг на режим, головне -бабло.
Ответ дляavicber
Я тоже это читала, иранские дроны теперь на россии будут делать и снаряды они делают круглосуточно. А у нас за полтора года тишина. Где массовое производство? Мы зависим только от поставок и это явно нам не на пользу.
Ответ дляБезникая
Обратите внимание на этот скрин
З такою мафією президента ? Думаю хоч би зовсім не відвернулись.Останній приїзд Дуда ермака за руку з кабінету зеленського вивів і двері закрив.Подумайте,коли ще таке було?
Ответ длячир
05 июля 2023
Дефицит федерального бюджета России в первом квартале 2023 года достиг 2,402 трлн рублей, при этом доходная часть составляет — 5,678 трлн рублей, расходная — 8,08 трлн рублей. Это следует из оперативного доклада Счетной палаты РФ. (с)
Ще півтора роки тому писали - ну всьо, від санкцій їм кабзда. Їм кабзда нам кабздець.
Нічого не думаю взагалі. Живу сьогоднішнім Днем. Завтра буде завтра.
Земля може налетить на Небесну вісь і #мивсіпомремо.
Ответ дляВера
Мы не можем у себя такое организовать, кацапы моментально разбомбят подобные заводы.
Ответ длячир
К большому сожалению, пока у них есть запас внутренней прочности. Есть страны того же ШОС, которые будут продолжать сотрудничать, покупать у них те же ресурсы (хотя и по бросовым ценам) и теоретически могут помогать с импортом в обход санкций. На воплощение стратегии «измотать рашу до голодных бунтов» могут уйти годы и годы. Ну и они бересту есть будут (или кремлевская клика заставит), только ради того, чтобы была возможность вести войну.