Леди_Мэри• 05 июля 2023
Передбачення перемоги? Вірите? А так хочеться знати , коли закінчення війни.
Взимку дивилася передбачення: "Переможна весна. Все! Чекаємо на перемогу"
Зараз літо. Натрапила на відео: "В осени все скінчиться". І так в декількох передбачувальників.
Я розумію, що потрібно вселяти оптимізм.
Нам вже говорили, що ракети у рашистів уже закінчуються. Але якось 1,5 року стріляють.
Чи все ж таки налаштовувати себе, що це не на один рік?
Ответ дляsyperrizhik
Верю только в картину на фронте. Вы видите что територии освобождаются быстро? Я нет, значит все не будет быстро (
Головне, щоб з мінімальними втратами наших Захисників. А краще - без втрат. Розумію, що утопія, але... нехай довше, ми потерпимо. Але нехай УСІ живі та здорові повернуться до своїх рідних 🙏🙏🙏
Ответ дляАлександр_5
Було таке відео, зняте китайцями до евро 2012. Там війна, підрив дамби і т.д. Але в кінці українець забиває гол вирішальний і перемагає.
Відео зняте в 2010 році, транслювалось по усім каналам китайським.
Так что буде перемога точно
Це якщо вірите в містику всяку
Так что буде перемога точно
Це якщо вірите в містику всяку
Це не містика, а ’масонські заколоти’ чи щось типу того.
Ответ дляTakamaka
Он прочитала, що паливо закупали по сильно завищеній ціні, от з таких паззлів в нас складається картинка 😞
СБУ не може знайти постачальника палива, якому Міноборони заплатило зайві гроші
9.5 мільярдів витрачених на зброю,яку ніхто не бачив також не можуть знайти.Дуже не смішний цирк,за який найкращі люди країни зараз вмирають
Ответ дляВера
Я тоже это читала, иранские дроны теперь на россии будут делать и снаряды они делают круглосуточно. А у нас за полтора года тишина. Где массовое производство? Мы зависим только от поставок и это явно нам не на пользу.
Нам не треба,резніков казав.Ярова он збирає на снаряди під керівництвом Залужного.
Ответ дляМимо_шла
Ну в том виде который есть сейчас.
У нас лет 6/7 война была в замороженном виде
Петро укріпив армію за цей час.
Путін дуже був незадоволений
Потім побачили мир в очах путіна,просто перестали стрілять,розвели війська в поле і ще купа дичини сталася.
Путін дуже був незадоволений
Vittoria66• 05 июля 2023
Ответ дляВера
Так у нас где запускать оборонные производства и выпускать снаряды, если вся территория Украины под постоянными ракетными ударами?
У меня, если честно, появилось стойкое убеждение, что в полном разрушении наших военных производств были заинтересованы и наши «партнеры», чтоб лишить нас возможности разработать и выпустить ракеты дальнего действия. Судя по их стойкой позиции запрета обстрелов территории Болот, то такой вариант нельзя исключать. Пока мы воюем их оружием, нам будут диктовать условия. Были бы свои ракеты дальнего радиуса, могли бы вынести к чертовой матери все эти заводы смерти на болотах.
brandomania• 05 июля 2023
Ответ дляTakamaka
К большому сожалению, пока у них есть запас внутренней прочности. Есть страны того же ШОС, которые будут продолжать сотрудничать, покупать у них те же ресурсы (хотя и по бросовым ценам) и теоретически могут помогать с импортом в обход санкций. На воплощение стратегии «измотать рашу до голодных бунтов» могут уйти годы и годы. Ну и они бересту есть будут (или кремлевская клика заставит), только ради того, чтобы была возможность вести войну.
не схоже що там колись будуть голодні бунти, більша частина населення вже давно живе в гімні та за межею бідності. владі достатньо підтримувати лише еліту і щоб масква жила сито. за аналогією як північна корея
Marinka152• 05 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Чому один? Просто він головний зараз
Ну якщо вже по фактам, то чогось завжди на фото такі обличчя,а Залужний типу в опозиції.Але він в інтерв´ю ВВС розхвалює Єрмака,про його неоціненний дипломатичний вклад.А в інтерв´ю Соколовій дуже хвалить нашого президента,і жодного разу не виступив на захист військових,не критикував звірячі закони,які приймалися ( забрали доплати - норм, підвищення відповідальності військовим на передовій - норм,800грн.в госпіталі - чудово! ,без прикриття з повітря на мінні поля - вперед! )
Мусить наша країна і західний світ усіх разом приймати ,це одна команда, ну а який вихід?.Раніше треба було думати, але до більшості і зараз не дійшло,їм норм, ніякої трагедії не бачать...
brandomania• 05 июля 2023
Ответ дляmarvik
а вы видели? на футболке украинского игрока написано Польша и Украина
я раньше не замечала.
нічого дивного, євро 2012 проходило в Україні та Польщі
Ответ дляVittoria66
Ракетне виробництво Вільхи і Грому,також Нептунів закрив саме Зеленський.Погугліть,це доступна інфа
Ответ дляMarinka152
Просто Залужний розумний і не спішить повторити долю Марченка, Кривоноса і Павловського яким відкрили кримінальні справи ні за що.Як влада ставиться до Залужного то на ставці його прізвище йде не перше, а трете.Сирський і Ко завжди спочатку
Vittoria66• 05 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Я знаю, як і те, що нашу армію та оборонну промисловість знищували при всіх президентах, з моменту оголошення самостійності. Тому вони всі винні - без винятку.
Оксана-004e• 05 июля 2023
Ответ длячир
У кацапов как-то грустно все с экономикой, несмотря на браваду пуйла. Новости с утра читала.
Ага, рашка разваливается