Кров з молоком• 05 июля 2023
Яку готівку (номінал) бажано мати в Польщі?
Будемо транзитом в Польщі. Один день. Читаю що можна розраховуватись карточкою всюди. А раптом щось не так. Який номінал монет (купюр?) треба мати в готівці? Для покупок в автоматах кави? квитки? туалет?. Може ще щось важливе?
Чарочка діда• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Ото. А в мене Приват карточка. То що я в прольоті там?
чому в прольоті?
нормально буде
з Приватом буває - деякі банкомати не приймають, і деякі термінали в магазинах, то не часто але буває ,, недавно при мені на касі дамочка старалась приватом оплатити - ніяк не пройшло, дала готівку (а може в неї грошей не було на карті, хто зна ,,, хоча голосила шо гроші є на карті),
маю Моно і Кредобанк - жодного разу ніде проблем не було (ну хіба коли гроші закінчаться на карті ))) )
нормально буде
Невидимка• 05 июля 2023
Автор, на самом деле не все так страшно как Вам кажется)) просто первый раз страшновато)
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2023
І там кантори на кожному кроці, поміняєте готівку, якщо буде потреба. Або знімете злоті з укр карти в банкоматі в будь-якому торговому центрі.
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А так можно? Снимать злотые с укр гривневой карты?
Поросенка• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
А яка ціна взагалі в Польщі туалета? кави? Хоч приблизно? Наприклад на вокзалах?
Туалеты наверное только на вокзалах и платные.
По 1-3 зл.
На заправках (если вы машиной едете) то везде бесплатно.
Кофе 8-15 зл
По 1-3 зл.
Кофе 8-15 зл
З царем в голові• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
До 20 злотых кофе. В автомате по 5
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Заісно, що я й роблю кожного місяця)) але там є ліміт здається 12500 гривень можна зняти в місяць
З царем в голові• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Да, я в разных странах снимала. В Испании евро. В Англии фунты. В Польше злотые спокойно. Но комиссия есть
Чарочка діда• 05 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
12500 в тиждень
але курс при знятті, враховуючи %% - грабіжницький (((
энциклопУдия• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Вибачте що я така зануда. Але не знаю як це працює там. Наприклад туалет коштує 2 ( 3 або 5 неважно) злотих. В мене є 10. Автомат зі мною розрахується? Якщо таке існує в них? Чи треба мати без здачі і я не зможу скористатися?
Но и туалеты сейчас картой можно, к на заправках бесплатно
энциклопУдия• 05 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
проблемні - Ощад і Приват
взяти Моно - ще не чула щоб десь відмова була, працює всюди
Приват...точно не проблемный 5 лет в Польше пользуюсь приватом каждый день
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
ми поїздом. Вперше. Того і запитань багато.
энциклопУдия• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Девочки, а если гривневой картой расчитываться, там большой процент? Конвертация?
Очень выгодно рассчитываться картой, чем покупать золотые в Украине
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
От бачите. В кожного своє сприйняття і свій досвід. Прислуховуюся до більшості.
энциклопУдия• 05 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
чому в прольоті?
нормально буде
Не верите везде принимают карта приват , за 5 лет не было что б не приняли