Поторописька• 05 июля 2023
Як часто їсте солодощі?
Печиво/шоколад/цекерки…
Я їм може раз в два тижні і зовсім не хочеться) хоч зайва вага є, але в мене інші «гріхи»🤭
А от саме солодке, ніби чогось хочеться, але і не дуже. Купую дітям і навіть не хочеться у них щось поцупити
А ви? Якщо не їсте чи моло, то чому? Шкідливо, чи не смачно, чи дорого?
Результат:
вже голосів:
52 (64.2%)
Щодня
12 (14.81%)
Раз в тиждень
10 (12.35%)
Раз на два/три дні
3 (3.7%)
Раз-два на місяць
2 (2.47%)
Тиц
2 (2.47%)
Не їм вже багато років
Поторописька
• 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
ем сладкое может раз в два три месяца. это не считая сахара в чай или кофе. а так фрукты больше люблю, вполне нормально заменяет
А я навіть каву і чай взагалі без цукру, з цукром не можу пити, якщо хтось помилково зробить))
Злива інформації• 05 июля 2023
Раз на півроку-рік. Взагалі не тягне на солодке. З дитинства байдужа до солодощів
svetikmolcha• 05 июля 2023
Дуже люблю солодке, їм щодня майже після кожного прийому їжі. Але багато за раз не їм, по дві цукерки або три кубика шоколаду. Зайвої ваги не маю, та й не від солодкого одного та зайва вага.