Цибулька зла• 05 июля 2023
Таро, будь ласка, подивіться
Знаходимося з дитиною в евакуації з весни,дуже важко без чоловіка ,хочу щоб приїхав хоча б у відпустку до нас на декілька тижнів ,але все ніяк не виходить у нього 😭чи буде вдалий час для зустрічі в найближчий термін ?дякую ♥️
Твердая валюта• 05 июля 2023
І мені подивіться будь ласка,сім´ї вже і не має майже,подала на аліменти,грошей не дає,але заробляє дуже добре,чоловік сказав на першому суді,а це вже менше чим через місяць подасть на розлучення,це й не дивно,знаю що є коханка,мабуть планує з нею вже жити.
Чи буде в нас розлучення?це кінець стосункам?
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Автор, в найближчий місяць я не бачу зустрічі, чоловіку по картах - показує якусь перешкоду. Ви зустрінетесь, але пізніше. Вам дуже важко морально, ви ніяк не адаптуєтесь
Твердая валюта• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Подивіться і мені,будь ласка якщо є можливість.
Фиктивная• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Можна мені, будь ласка, чи буде до кінця тижня зустріч із загаданною жінкою? Як пройде? Дуже дякую
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
З розлученням він ще потягне гуму. Факт зради - є однозначно. Коханка в нього є, і була не одна. Були багаточисельні зв’язки. Розлучення поки не бачу на найближчий час
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Я не бачу зустрічі до кінця цього тижня. Щось не вийде, таке як плани поміняються
Твердая валюта• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую велике,зараз теж продувжуються відносини з коханкою ?Чи буде з нею жити в майбутньому ?чи можна подивитись ?
Фиктивная• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дуже дякую
Цибулька зла
• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так і є...а пізніше це який проміжок часу? Дякую ♥️♥️♥️
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Так, відносини продовжуються. Ні, не буде жити. Він скоро кине цю даму.
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляЦибулька зла
До пів-року.
Твердая валюта• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую велике за відповідь,але я так розумію що і ми вже не будемо жити,все одно розлучимось.Після цієї буде напевне ще не одна жінка і зрада?
Людина не зміниться?
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Людина не зміниться?
Будь ласка:) я не писала за ваше розлучення. Карти поки не показували його. В одному розкладі всього не побачиш:(
Твердая валюта• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так не писали,це я так висновки зробила,що чоловік буде тягнути,але все одно розійдемось.
Як воно кабель,то вже нічого не вдієш
А почуттів до мене вже немає?
Як воно кабель,то вже нічого не вдієш
А почуттів до мене вже немає?
Мяо мой мяо• 05 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Як воно кабель,то вже нічого не вдієш
А почуттів до мене вже немає?
Як воно кабель,то вже нічого не вдієш
А почуттів до мене вже немає?
Я не скажу , що карти показали почуття, але ще є
Твердая валюта• 05 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую❤️
Мяо мой мяо• 06 июля 2023
Ответ дляМіраа
можна і мені буль ласка,що відчуває Ярослав до Анастасії і чи будуть вони разом?
Відчуває пристрасть. Карти показують, що в подальшому разом не будете
...аяприкольная• 08 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Подивіться, будь ласка.
Що чекає на Людмилу та Миколу в їх відносинах до кінця року?