Помогалочка• 05 июля 2023

Які супи люблять у вашій сім´ї?

В мене кулінарна творча криза) Є двоє дітлахів, 11 і 4 роки, обидвоє суп їли би тричі на день, варю щодня. Поділіться рецептами любимих супів у вашій сім´ї.
Потребую апгрейду• 05 июля 2023
С красной рыбой и чечевицей
ПироженкА• 05 июля 2023
Заздрю Вам по доброму.
Для моїх (14 та 6), суп то, як кара.
Розбещена цяточка• 05 июля 2023
куряча лошкина
харчо
квасолева чорба з м’ятою
гречаний з картоплею та грибами
солянка
зелений борщ і просто борщ
зама
норвезький з лосося з вершками
суп крем з цвітної капусти
суп крем грибний
холодні супи - окрошка, ґаспачо, холодник буряковий
Намакушка• 05 июля 2023
🤷🏼‍♀️ майже не їмо, тільки борщ з молодих овочів, щі з кислої капусти взимку та куриний суп з собою, білими грибами і чукою, а забула варіація на тему гаспаччо з червоною квасолею і раковими шийками)
Пік Антна• 05 июля 2023
Только гречневый и гороховый
Хочу на Балі• 05 июля 2023
У мене все банально: пшоняний, пшеничний, гречаний, з фрекадельками і лапшою, борщ зелений, борщ червоний, рисовий, капусняк. Це те, що їсть дитина.
Я люблю гороховий, чечевичний
Розбещена цяточка• 05 июля 2023
ще суп з фрикадельками
чечевичний
може ще щось згадаю
о, гороховий з копченостями
Крихітка на всі• 05 июля 2023
Борщ, гороховый суп, грибной суп, суп с фрикадельками, суп из рыбных консервов
автор Помогалочка • 05 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Заздрю Вам по доброму.
Для моїх (14 та 6), суп то, як кара.
Мене дуже вручає. Мої навіть снідати зупою хочуть)бувало,що за день два різних варила.
ПесиКот• 05 июля 2023
Картопляний і вермішелевий, сирний
personality• 05 июля 2023
Турецький з сочевиці, грибний з вермішеллю, сирний суп, зелений борщ, скандинавський суп з лососем
Отчебучкина• 05 июля 2023
Гороховый, с фрикадельками, стандартный суп, но либо с гречкой, либо пшеничный, либо мелкая вермишель, зеленый борщ.
Последний этот готовила. Всем понравился.
Реанимация• 05 июля 2023
Фасолевый с грибами.
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Мої люблять: гаобузовий суп, суп- пюре із броколлі і шпинату, гороховий, сирний крем - суп, і всі види овочевих легких супчиків із суміші заморожених овочів. Уточню, що готую в основному лише останній із перерахованих ))))))
Сосиска_Втесте• 05 июля 2023
Рассольник осенью, иногда борщ, летом окрошка. Раньше супов было больше. Сейчас стали старше перестали кушать простые супы .
Кракадэ• 05 июля 2023
Харчо, солянка, капустняк, с перловкой и лисичками, рассольник, с тонкой вермишелью и фрикадельками, гороховый с копчёностями, котосупа.
автор Помогалочка • 05 июля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я все мрію ту окрошку зварганити, вы на кефірі чи квасі робите?
Губной рояль• 05 июля 2023
Муж ест все что приготовлю, готовлю только то что люблю. Борщ зеленый и красный, бульон, овощной с фрикадельками, оч редко гречневый
И полюбила густой с чечевицей
Иногда еще с лососем варю, но он жирноват правда
Окрошку никогда, ненавижу её
фрау Гітта• 05 июля 2023
Чергуємо червоний борщ, суп з фрикадельками, бульйон з галушками і бульйон з павутинкою. Ще любимо бограч, але син на дієті, то не готую, щоб не спокушати. Я люблю гороховий ще і зелений борщ з сирками
Сосиска_Втесте• 05 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
На кефире. Мама всю жизнь делала на квасе белом , который делала сама. Муж и дочь не едят. А я с сыном обожаем))) Муж и дочь одесситы))
Ща как дам• 05 июля 2023
Вещет вам, вы супы едите. А мы несколько раз в год))
Тыквенный готовите?
Семицветка• 05 июля 2023
Рассольник, галушки, капустняк, гороховый. Всё это готовили мама и бабушка. Я только борщ варю и обычный суп с крупой или вермишелью.
Обнимашкина• 05 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
куряча лошкина
харчо
квасолева чорба з м’ятою
гречаний з картоплею та грибами
солянка
зелений борщ і просто борщ
зама
норвезький з лосося з вершками
суп крем з цвітної капусти
суп крем грибний
навчіть готувати харчо будь ласка
Все буде Україна• 05 июля 2023
Борщ, уха, бульон, бограч
Все буде Україна• 05 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
Я тоже люблю гороховый и зелёный, к сожалению не готовим, не любят
Розбещена цяточка• 05 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
навчіть готувати харчо будь ласка
беріть потрібні продукти і варіть.
теляча грудинка на бульон
соус ткемалі
трошки томату
рис
хмелі-сунелі, коріандр
часник
волоські горіхи
все просто
Просто болталка• 05 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Заздрю Вам по доброму.
Для моїх (14 та 6), суп то, як кара.
І для моїх,навіть якщо б три дні не готувала,всерівно не їв
жижифреймут• 05 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
куряча лошкина
харчо
квасолева чорба з м’ятою
гречаний з картоплею та грибами
солянка
зелений борщ і просто борщ
зама
норвезький з лосося з вершками
суп крем з цвітної капусти
суп крем грибний
Добавлю:
Капустняк
Грибная юшка с белыми грибами
Суп с фрикадельками
Хомо_сапиенс• 05 июля 2023
Борщ, суп з фрикадельками і вермішелькою, з пельменями, гороховий, з печінкою і лапшою, гречаний, взимку капусняк з пшоном, розсольник з перловкою
Розбещена цяточка• 05 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Добавлю:
Капустняк
Грибная юшка с белыми грибами
Суп с фрикадельками
так, капусняк забула
ну то тільки чоловік їсть, тому готую рідко