Сизоока бестія• 05 июля 2023

Заздрісна колега

Хто стикався? Колега заздрить. Вона незаміжня і дорікає тим що в мене чоловік, а вона одна. І ще багато моментів вона аж закипає коли в мене щось виходить краще. Потім помітила, що у моїх речах, коли приходжу з роботи знаходжу копійки, які давно вийшли з обігу. І тд і тп. Після спілкування з нею завжди болить голова і упадок сил.
Як убезпечити себе від неї?
Veronika_100k• 05 июля 2023
В табло ей зарядить)

Veronika_100k• 05 июля 2023
Или, как вариант, на работе просто работать.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2023
Положите у себя на рабочем месте так, чтобы было не видно, раскрытые ножницы остриём от себя
Можно в ящик стола или под бумаги куда-нибудь. Ещё помогает икона ’Семистрельная’, кому что ближе
Тихомандражная• 05 июля 2023
А як вона реагує, якщо у вас щось погано?
автор Сизоока бестія • 05 июля 2023
Ответ дляТихомандражная
Сміється в очі
Тихомандражная• 05 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Сміється в очі
А що можно зробити,щоб не контактувати з нею взагалі?
автор Сизоока бестія • 05 июля 2023
Ответ дляТихомандражная
Нічого. Спільний кабінет.

Тихомандражная• 05 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Нічого. Спільний кабінет.
Це останній кабінет на останній можливій роботі у вашому місті?
Печенюшка• 05 июля 2023
Фак ей покажите
Трусиковед• 05 июля 2023
Приходите на работу в каком-то новом наряде, красивая и жизнерадостная. На вопросы, что за праздник- улыбаетесь и уклончиво отвечаете. Наслаждаетесь ее реакцией
Анонимба• 05 июля 2023
Максимально свести общение о себе к минимуму. Не вести разговоры про мужа, быт, дом вообще. Рабочие вопросы, все!
Сонячний зайчик• 06 июля 2023
Дуже вас розумію, у нас колись була така, це дахливо просто. Ніяк від неї не уберегтись, це хворі люди.
Та з якою я працювала була бухгалтером з зп, заздрила всьому буквально, від зп, наявності чоловіка.
Теж промишляла якимись ритуалама, вічно шось всім носила їсти, а ми всі сахались від неї.
Дном яке вона пробила було те що раділа, коли у колеги померла новонароджена дитина. Коли прийшов чоловік тієї аби щось вирішити щось потліарняним- все випитувала, а тоді відкрито раділа.
Тварь убога