Пишна молодиця• 06 июля 2023
Простота чи наглість? Чи взагалі це нормально і я дуже перебільшую?
Донька ( 10 років) має подругу вона її віку. Дівчинка вихована та дуже чемна. Вона практично постійно знаходиться у нас. Але останнім часом її мама почала відправляти з нею до нас молодшу сестру. Вона дуже активна і за нею потрібен постійний контроль, щоб десь не влізла ( у нас приватний будинок). Я декілька разів це пережила, але також маю купу справ ( працюю віддалено) і сказала, щоб більше без сестри. Приблизно, тиждень мама не відпускала і подругу доньки ( мабуть, образилась).
Сьогодні відмінила всі свої справи, бо пообіцяла доньці, що повезу їх з подругою на басейн. Прокинулась з самого ранку, все підготувала, зібрала вже мала йти виганяти авто і тут донька каже : " Мама в мене для тебе невеличкий сюрприз". Виявляється, що її подругу не пускають на басейн без сестри. Це вже вийшло за всі межі. Мала дитина, вода, відповідальність. До чого це мені? Сказала, що тільки якщо їхня мама їде з нами, а по іншому ніяк. Донька зателефонувала і подруга сказала, що мама не може. Виходить, що у мене на лобі написано " ЛОШАРА"? Мене дивує, по перше безпечність дорослої людини, а по друге наглість. Я б в житті так не змогла зробити. Ось поки я писала, то подруга подзвонила і сказала, що мама їй заборонила з нею дружити. Тобто дружба була заради якихось благ. Мама відправила на цілий день і не парилась навіть, що дитина їсть. Тепер всі дружно ревуть, а я зла як пес.