Ранковий базар• 06 июля 2023

Чернівці-Сучава-Констанца. Чи хто має практичний досвід?

Цікавить наступне.
1. Які саме автобуси і звідки їдуть з Чернівців в Сучаву - великі чи мікроавтобуси? Як часто вони відправляються? Чи можна взяти на автобус квиток завчасно, чи тільки на місці?
2. Куди в Сучаві приїзджає автобус, чи далеко звідти до залізничного вокзалу?
3. Є прямий поїзд Сучава-Констанца, чи користувався ним хтось, можете розказати деталі? Наскільки завчасно варто брати на нього квитки і які саме краще взяти (клас 2 чи спальні)?
4. І, мабуть, найголовніше. Чи реально добратися на залізничний вокзал у Сучаві в часовий проміжок з 9 ранку до 19 вечора? Особливо враховуючи, що дитина не їздить на мікроавтобусах, має бути тільки великий. Плануємо подорож на будні.
Дякую завчасно всім, хто може поділитися інформацією!
А_мій_самий_самий• 06 июля 2023
Великі автобуси ходять з автовокзалу Чернівців. Коштують 350 грн. По іншим питанням не знаю, таксі має бути в Сучаві.

Gleva• 06 июля 2023
Є тут на форумі дівчина з ніком Карпатський гриб, може вона зайде, вона багато радить по цьому напрямку
Карпатський грибар• 06 июля 2023
Ответ дляGleva
Це я, маленька дівчинка Карпатський грибар.
Київ - Солотвино - КПП - Сигету-Мармацией 16.00 - Бухарест 6.00/7.00 - Констанца 9.00.
Для чого головний біль через Сучаву?
https://bilete.cfrcalatori.ro/ro-RO/Itineraries?ti...ției&ArrivalStationName=Constanța&DepartureDate=08-07-2023&ora=16&lng=08.07.2023
автор Ранковий базар • 07 июля 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Для чого головний біль через Сучаву?
Дякую дуже, що відізвались! Про цей варіант я взагалі не знала))) Але мені теоретично (!) здається, що прямим з Сучави буде простіше. Дві пересадки проти трьох?
Ні?
А можна з вами завтра в особистих поспілкуватися?
Карпатський грибар• 07 июля 2023
У Бухаресті переходите з перона на перон. Це хіба пересадка?
Щоправда, у Солотвино 1,5 км від вокзалу до КПП та ще 1 км до вокзалу Сигет.
Більше нічого додати не можу.
автор Ранковий базар • 07 июля 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Більше нічого додати не можу.
Дякую вам ще раз!
1.5 і 1 км для нас пил))
Я правильно зрозуміла, що кордон там можна перейти навіть пішечки? Дійти, перейти і гей до вокзалу?)
Квитки на поїзд до Бухаресту варто брати завчасно чи там вільно?
Карпатський грибар• 07 июля 2023
КПП піший. Класом 2 завжди поїдете. Щодо лежачих місць не скажу.