Христя в тiстi• 06 июля 2023
Мужские трусы боксеры
Посоветуйте,пожалуйста хорошего качества фирму мужских трусов боксеров ,а то что то покупала мужу ,а они все в катышку после второй стирки(
Жена миллионера• 06 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
Чоловік замовляв собі такі. Сказав що супер-пупер для нього.
І мій перейшов на них)))) спочатку 2 штуки на пробу взяв, через 2 тижні всі змінив.
Христя в тiстi
• 06 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
Трикотаж не плотный на лето?
мимАпроходила• 07 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Трикотаж не плотный на лето?
Я їх не щупала, і вживу не бачила. Чоловік на сході. Але сказав що йому все подобається. Дуже зручно. Не має ніяких ’моментів’ неприємних. І трошки прохладніше. Тому як була можливість, він замовив собі одразу таких багато)