Закидайте тапки, але може не витрачати час.
А хто дивиться тарологів, екстрасенсів ,хтось попереджав про це? Тобто це страшна подія,ніхто не побачив її?
svetlapanna• 06 июля 2023
Астроооберег,Лєра тиждень тому попереджала...Не пам´ятаю день,але сказала ,що бачить саме Львів
Numerologist• 06 июля 2023
Ответ дляGirlSuper
Ого
Це хто така?
У неї збувається чи так пальцем в небо та і вгадала?
Це хто така?
Диана, сбывается часто, но есть и промахи
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляrybka21
а Куп’янськ вона не бачила? Вовчанськ?
Я не її прихильниця,але в кожному голосовому каже..хоча щодо цих міст сказала,що обстрілювати будуть у будуть прильоти у Харківській та Сумській...По темі.Ч гадаю,що не треба бути екстрасенсом,щоб розуміти,якщо вони стрілять,то є шанс влучення або попадання уламків.
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляLada_333
була підписана але не змогла довго це слухати. Може там, а може тут, ніякої конкретики, суцільне самовосхваляння.
Я теж підписана,але не слухаю,а Ось чоловік та сестра на неї підсіли,тому вимушена це слухати) Вона каже,що полотно, катаклізми,взриви на раша,раша розпадеться на 6 частин
Ответ дляsvetlapanna
я не знаю, комусь ще треба зрозуміти, що таке війна? і що вона не десь там, на сході.
считаю в данном случае могли просто элементарно угадать, тут не экстраординарное необычное событие, это могло произойти с любым городом и происходит уже на протяжении 1,5 года. Если бы предсказание касалось реально того события, которого еще не было за время войны или очень редкого (например подрыв гэс, или подрыв моста), тогда бы поверила
Владимировна26• 06 июля 2023
Кто-то предупреждал об обстреле Риа-пицца в Краматорске … и есть же люди которые в эти карты,звезды , кофейную гущу верят .
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляВезучаяя
Коли очікувати таке щастя?
А Бог його знає ))Вона кожен раз каже,що треба молитися,становитися на молитву,але точної дати коли ,не називає,бо а неї ’космічне інформбюро’
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Тапком кидати не буду) але дійсно,в цих тарологів так:скажу якесь місто,а вдруг попаду на розклад
Сто процентів. Я один час спілкувалася з дівчиною,як виявилось,вона мала якісь надздібності.Але ніколи вона нічого не бачила,так,пальцем в небо.Спілуувалась я з нею,бо а нас діти з однаковими проблемами,і взагалі то не від Бога все(