Пишу каліграфічно• 06 июля 2023

Як організувати повістки для пари сусідських

шибеників, у яких з ранку до ночі туса під російську музику, яка лунає на піврайону? Звісно, ніхто їх нікуде не візьме, бо вони дебілоїди і може навіть довідки мають. Але може хоч припугнуть. Це можна анонімно зробити, бо батьки там теж дебільні і агресивні, не хочеться мати потім проблем?
Пишу з калідору• 06 июля 2023
город какой ?
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляherba fresca
А если бы громко слушали Раммштайн или Металлику?
Американскую музыку, или немецкую. Автор, вас бы это устроило?
Так, абсолютно. На відміну від вас, фанатів Задорнова з його ’ну тупиє еті американци’. Взагалі не проти Рамштайна і Металіки. Звісно, не вночі.
Ждушечка• 06 июля 2023
Конченые. Но я не про соседей
Дайте подумать• 06 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
а у мене родич з сепарськими припадками, також послухаю куди можна анонімно звернутися
Зачем сепар внутри нашего войска? Он сдаст позиции и погибнут хорошие парни.
Інно4каа• 06 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
ні,в військомат таке бидло здавати не потрібно, я мала на увазі якісь інші служби
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
Та ніхто таких не бере, чого ви хвилюєтесь. Тут же мета налякати, бо вони зазвичай б*здуни і бояться такого.
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Я також питаю, які є варіанти. Так, щоб спрацювало.
Гарантую неперелевки• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Так. Відстали. Є заборона на російську музику під час війни.
дома слухати можна, ви вже геть помішалися.
Дайте подумать• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Так просто вызывайте полицию на шум после 22 и все.
Інно4каа• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
а деякі дівчата з форуму як завжди все перекрутили(
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Це чутно на піврайону
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Та зрозуміло, що це за дівчата.
Несу добро людям• 06 июля 2023
😡 Весь «руський мір», який так кричав «путін памагі», роками голосував за януковича, медведчука, кернеса, добкіна, ківу, королевську, симоненка, вітренко, ківалова, шуфрича…ховається на Західній Україні, по готелях в Карпатах, на Буковелі! Бидлота розважається з шашликами, водочкой та губатими мимрами-блохєрами з руцкоговорящімі челюстями. А наші хлопці гинуть зараз там, жінки стають вдовами, діти сиротами… От нехай воєнкоми тепер загрібають цих втікачів «переселенців» і відправляють захищати свої міста та домівки! Вони привели війну в Україну! Вони мають бути в окопах на передовій.
ротцвеники• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Ви неуважно стартпост читаєте. Я просто отримаю як мінімум купу матюків собі в обличчя і все. Думаєте, інші сусіди не робили так? Це не працює.
Я все уважно прочитала, якщо є склад злочину чи правопорушення - для цього є поліція, не тцк, якщо ж поліція правопорушення невбачає, то пийте валеріанку і знайдіть своїй активності застосування.
Гарантую неперелевки• 06 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
ви хоч уявляєте, що буде, якщо сєпарам дати зброю? думаєте побіжать росіян вбивати? ага, своїх же постріляють. Непросто так з´явився термін невмотивований в ЗСУ.
автор Пишу каліграфічно • 06 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Поліцію сусіди раніше викликали вже. Це не допомогло. Лише більше проблем тепер мають із тими дебілами, бо вони руки розпускають.
Небалувана Галя• 06 июля 2023
Якщо бачите порушення - дзвоніть в поліцію
Не розумію оцього : ідіть і самі розбирайтеся.
Поліція для того і є, щоб реагувати на порушення. А не ти сам ідеш, витрачаєш свої нерви, наводиш порядки.
Скрізь в Європі так : є порушенням, є дзвінок в поліцію ніхто сам з розборками не ходить . І це правильно
ротцвеники• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
а ви думаєте не отримаєте від них на горіхи за такі жарти?
ДелиВерка• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
То ещё раз вызывайте, пишите коллективное заявление. Хотя после и ’руки распускают’ уже мало верится. Город какой?
Невловимий Джо• 06 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Зачем в окоп? Мы кричим про плохой СССР, а сами хотим туда вернуться со своими доносами 🤷🏻‍♀️
До чого с..р? Це не донос, а вирівнювання ситуації, на фронті гинуть нормальні хлопці, нехай трошки проникнуться ситуацією і такі дебілоїди.
Виниловая пластинка• 06 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
в громадських місцях, а не у себе вдома.