Встидаюся запитать• 06 июля 2023
Смартфон Realme
Дівчата, хтось користувався смартфонами фірми Realme, але не з дешевих. Як за якістю? Терміново по рібкн новый телефон, рекомендують цю марку, але я не знаю як вона себе веде. Одразу скажу, з Самсунгами у мене нелюбов, взагалі. Дякую всім.
Їжак в панчохах• 06 июля 2023
Советую моторолу, не хотела, сомневалась, но нравится, процессор хороший, память, g72 у меня
Лялькодзьоб• 06 июля 2023
У меня был, глючил страшно, сейчас купила моторолу, не очень дорогую, летает
Тут надолго• 06 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Купили мужу Мотороллу g60, не зашёл (
И подтупливает, и фоткает размыто
Великий сатирик• 06 июля 2023
У мене недорогий, брала за 10000, другий рік пішов, задоволена. Чоловік собі зараз теж планує реалмі брати, дивиться на реалмі 10 про)
Встидаюся запитать
• 06 июля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
От і я думаю 10 про+.
Встидаюся запитать
• 06 июля 2023
Чи може взяти б/у iPhone? 13pro? Не для понтов, зразу кажу, потрібна камера нормальна.
Бджолина королева• 06 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
БУ взагалі не раджу брати ніякий..