Ашотакоя• 06 июля 2023
Вы сталкивались с паранормальным?
Я не верю во всякую паранормальщину, но была ситуация, которую до сих пор не могу объяснить. Я сидела на диване вечером, ребенок спал, а у стены стояла детская игрушечная коляска. Внезапно эта коляска сама отъехала от стены на приличное такое расстояние и начал шелестеть пакет, который в ней лежал. Животных тогда никаких не было. Помню, что я даже глаза протёрла, но никому об этом не рассказывала. Ума не приложу, как достаточно тяжёлая коляска могла сама двигаться, сквозняка тоже не было.А у вас было что-то подобное?
Рятівник Малібу• 06 июля 2023
На нг муж купил большую пачку m&s . Заходит на кухню и при мне ставит ее на стол. Кроме нас двоих дома тогда никого не было. Он достает другие покупки, я что-то делаю.
Тут я поворачиваю голову к столу, а пачки уже нет
Максимум 2 минуты прошло. Мы обыскали всю кухню, посмотрели в пакетах. Он достал ее при мне. Перерыли все
После этого целую неделю удивлялись, строили разные теории
И вот в мае месяце нам понадобился походный рюкзак, который лежит в летних вещах и зимой он вообще не нужен
Мы достаем этот рюкзак и угадайте, что там лежит?
С момента как муж поставил пачку m&s прошло максимум 2 минуты, кроме нас дома никого не было. Что, это было до сих пор не знаем
Рятівник Малібу• 06 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Было,но не хочу об этом даже вспоминать
Расскажите реально же интересно
Смурфетта• 06 июля 2023
Видела и я и муж. Дело было днём, резко наклонилась и очень быстро шмыгнуло под шкафом что-то...как серый сгусток, не шерсть. Муж как раз в это время туда смотрел. И мы увидели это одновременно. Что было, непонятно. Решили, что домовой. Описали и видели одинаковое. Игрушки сами музыкальные играли ночью, думали глючит батарейки. Переехали в другую квартиру, там щёлкал элемент на плите, его никак не отключить. Совпадало - муж в командировке, щелкает плита... приехал - перестало. Тоже говорили, что домовой
Барвіночка• 06 июля 2023
Ці теми вночі класно читати))
Померла бабуся чоловіка, ввечері після похорону свекруха зайшла в хату, а там іграшка музична дитяча включилась якраз в ту хвилину. А включається вона не кнопкою, а така штука перетягується як кнопкв. Досить зусиль потребує для включення
Барвіночка• 06 июля 2023
Колись тут була тема і дуже запамяталось про бабу на дереві, куди напередобні колесо парубки закинули, яке котилось посеред дороги.
Ще було повідомлення дуже проникливе, як мама шукала дорослого пропащого сина і їздили маршруткою і раптом попросила зупинить і побігла на сусідню вулицю, яка не проглядалася і там знайшла сина. Я плакала. Там деталі всі цієї важкої ситуації були.
А ще як дівчина їхала в автобусі і в неї були великі проблеми і вона їхала обдумувала як покінчити з собою. А потім жінка з автобусу пепед виходом поклала їй записку в руку зі словами ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, НЕ РОБИ ЦЬОГО
Рятівник Малібу• 06 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Расскажите про бабу на дереве или дайте ссылку пожалуйста
Ашотакоя
• 06 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Ці теми вночі класно читати))
Ну игрушки как раз и у меня включались, но я думала, это просто батарейки глючат
Капитошечка• 06 июля 2023
Так. Свекор помер в лікарні, був в морзі, ще не поховали. Ми ночували на його ліжку. Воно багато раз за ніч трусилося, от наче хто взяв за бильце і з усієї душі шарпав його. Після того як поховали-таке не повторювалося.
Тантрический кекс• 06 июля 2023
В мене якийсь полтергейст зараз. Іншого пояснення я не знаходжу. Я їздила додому і привезла з собой сушарку для овочів. Вона лежала у великій коробці та була перекладена новими пледами. Щоб м´якше було. Коробку я запакувала ще в Харкові і розпакувала вже в Болгарії. Тобто ніде воно подітися не могло. Приїхавши сюди, я розкрила коробку, повибирала дрібні речі що ще туди покидала, та залишила розбір сушарки на потім. Пледи були. Наступного дня ми виїхали на два тижні на відпочинок. Повернулися. Сушарка в коробці лежить. Пледів (4 штуки! ) не можу знайти вже три дні. Я перебрала вже кожну річ в квартирі. Нема. Не знаю вже що думати. Вроді не пью ж)))
Ашотакоя
• 06 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ещё вспомнила, как ночевала в доме покойной родственницы. И перед сном от любопытства порылся у нее в шкафах. Ночью она приснилась мне очень недовольной, говорила, чтоб не лезла к чужому
Соната любви• 06 июля 2023
это было давно, шла я вечером по улице домой.
в небе увидела неизвестный объект, в виде большой тарелки с светящимися по краям огнями.
что оно было, непонятно.
если голограмма, так кто ее запустил и для чего.
каких-то шоу программ в городе не было.
тем более, что все концерты и мероприятия проходили в центре города или в парке отдыха.
если бы запустили голограмму, в моем районе она не была бы видна.
что оно было, непонятно.
каких-то шоу программ в городе не было.
Стефанія• 06 июля 2023
За месяц где-то до того, как узнали страшный диагноз папы, привиделась тетя покойная. Резко, ни с того, ни с сего, на пару секунд. Как в мозгу ее кто-то включил и тут же выключил. Как в воздухе парила, в платочке и плакала. Такое же видение было про мою коллегу. За день до ее смерти. Просто секундная вспышка воспоминаний о ней. Спонтанно. Мы не много общались, давно вообще не виделись тогда. Я тогда готовила серьезный проект к сдаче, она это знала. Покойная коллега очень хорошо ко мне относилась
Барвіночка• 06 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Це вже пройшло кілька років.
Розкажу як запамятала.
Пррадниця пише що їй тато розповідав, коли вони були парубками і вночі йшли з гульок в селі, то по дорозі їм назустріч котилась шина, як під керівництвом на всій швидкості. Вони її спіймали і закинули на дерево.
А потім на тому місці вранці пів села зійшлось знімати стару бабу. Тато був наче вченим і агностиком по життю, але цей випадок не міг пояснить
Розкажу як запамятала.
Барвіночка• 06 июля 2023
Ответ дляСоната любви
что оно было, непонятно.
каких-то шоу программ в городе не было.
что оно было, непонятно.
каких-то шоу программ в городе не было.
В 2020 році 6 лютого я бачила в 4 ранку отакещось в небі летіло і вогні дрібні по бокам як лапки тягнулись . Потім вже зараз дізнаоась що оо супутник Маска був. Теж довго голову ламала
Ашотакоя
• 06 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Да. 20 лет назад. Не хочу даже вспоминать..
Ну хоть вкратце расскажите
західний_діалект• 06 июля 2023
Класна тема, не зупиняйтеся! Від себе скажу, що якось я загубила золотий ланцюжок, дуже такий гарний , широкий. Плакала, чоловік та свекруха сказали бери гроші і купуй нову, тобто я вже зрозуміла що потрібно нову купувати. Пройшов десь тиждень, осінь, листя вже падало, і випадково я знайшла ланцюжок на дитячому майданчику, під листям, де щоранку дворник працював. Дитина знайшла.
Борщик• 06 июля 2023
С паранормальным нет, не сталкивалась, больше со знаками, интуицией, проведением.
С трешаком таким как физические энергии (полтергейсты), НЛО, не сталкивалась и слава богу
Natal_ka91• 08 июля 2023
Якось тут писала, що в дитинстві біля ліжка мами зранку, коли вже досить світло було, побачила прозору чорну субстанцію метрів 1,5, яка не рухалася. Я просто глянула, не могла слова вимовити, і як заклякла лягла спати, моментом вирубилась. З мамою все в порядку досі.
А так, то було декілька раз,що іграшки вночі самі по собі грали. Дитина, коли 2 роки мав, разок глянув в кут кімнати і сховався за мною, наче завстидався когось.
Згадала, що після смерті хресної, коли мені 13 років було, як тільки я лягала, хтось стукав легенько по краю ліжка, де ноги. Так продовжувалося до 40 днів. Десь через місяць мене машина збила, доволі так нехило, благо кістки дуже міцні маю. Думаю, було от таке попередження чи щось трагічніше мало статися.