Невловимий Джо• 06 июля 2023
Як поїхати на море в теперішніх умовах
Дівчата, ви все знаєте. Як можна в теперішніх умовах бюджетно доїхати до "іноземного" моря. Цікавить Турція, були там три рази, але ж літаком. Я уяви не маю, як це все тепер оформити. Бачу безліч недорогих турів, але ж виїзд з Польші, Молдови і тд. Можете, будь ласка, описати послідовно, що за чим робити, куди їхати і чим, яка вартість, звідки потім виліт. Коротко -як побувати на морі з дитиною максимально бюджетно. Можу виїхати з Черкас, а далі куди?
Херсон це Україна• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Ларнака, якщо вас море цікавить. Ну і Мілан (Комо - це казка, були там рік тому) і Меммінген (Баварія, там теж неймовірні озера + можна доїхати на Зальцбурщину, де озера ще крутіші)
Дякую! Так, В Італії багато разів були, але до Комо так і не добралися, Німеччину майже всю бачили. На Кіпр заради моря то зручно також.
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Комо - це НАЙКРАЩЕ з моїх морів, хоча воно взагалі озеро. :) Там просто захлинаєшся красою. І пляжик маленький був просто під хатою (ми в Беллано жили). От нічого не було пляжного красивіше.
Амелі на мілені• 06 июля 2023
Ответ дляН@Диете
И до Кишенева поезд. Вечером из Киева, утром там. День погулять, вечером самолёт. Очень удобно. Такой вариант предложила наша турагент.
Вылетом куда?
Херсон це Україна• 06 июля 2023
Ответ дляН@Диете
Квитки можна спіймати? Бо якщо під тур, а квитків немає, що робити?
Звожу з розуму• 06 июля 2023
Ми їдемо з сином в Туреччину автобусом.Ціни правда космос,але модна і знайти бюджетні не дорогі готелі або гарячі тури пошукайте.А ак навіть і не знаю
Кумедний ґудзик• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Я вже сто разів тут описувала. як ми (я і син, зараз 9 рокі) сином їздимо на море останні роки. Купуються ДУЖЕ заздалегідь (практично за рік - в листопаді-21 купувала на жовтень-22, в жовтні-22 - на вересень-23) квитки в Ларнаку (зі Львова, Ясс, цьогоріч з Сучави відповідно) по 9 євро за одного в один бік. Ми їздимо без багажа, нам норм. Так само за кілька місяців наперед бронюється дешева квартира або готель (тогоріч це був San Remo) в місті. Нам важливо не дуже далеко від центру. Це 20-25 євро за добу. З´їздити з Ларнаки у Лімасол, Нікоссію або Айя-Напу рейсовим автобусом - 6 євро на двох в один бік. Дешевшого моря поки не знаю. Море, до речі, просто чудове і дуже чисте.
вам хорошо, вы наверное не привязаны к работе, а вот я даже сейчас на сентябрь не могу спланировать даты, неизвестно отпустят в отпуск или нет.
А 9 Евро это без багажа билет? И не знаете сколько примерно с багажом, если вот так брать заранее. Кипр моя мечта
Ответ дляBlacky_Mik
Де ви купуєте квитки?
І квартира - на букінгу?
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так, я фрілансер, мені значно легше з цим, правда. Багаж - чесно не знаю, я ніколи в житті не брала багаж за сотні своїх польотів.
Ну і ЗАРАЗ вже Сучава-Ларнака-Сучава - скажені гроші коштує. Ціни меншають аж на жовтень (але там і в листопаді море ще +24)
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Ответ дляKatya_
Де ви купуєте квитки?
І квартира - на букінгу?
На сайті віззів/райянів.
Квартири зараз ДУЖЕ нечасто на букінгу, за цей рік от лише в Шарлеруа брала на букінгу, бо була супер-мега-нано-дешева пропозиція. Лише airbnb тепер. Готелі реально подорожчали, тому переважно живемо у квартирах.
Мамаша в бигудях• 06 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
То есть русские пусть отдыхают, а мы из-за них дома посидим? Да уж…
Так русским не надо родину защищать.
60 метрів сметани• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Удалено администрацией...
Капитанша• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
я вам бажаю там теж гарно відпочити
Автор, выехать с Черкасс вы можете куда? Куда вам ближе?
Поезда на Польшу и Молдову, оттуда перелёт.
Так же есть автобусом везут, но там 2ое суток.
Удобнее всего конечно каким либо комфортным поездом, а потом самолет
Капитанша• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
шукала з Кишеніву, то 8 тис мама+дитина, готель 3 зірки, ол інклюзів
Эээээээ.....
Нет, это что-то нереальное совсем
28 ещё возможно.
Если вам надо за 3 копейки, поищите Болгарию автобусом
Нет, это что-то нереальное совсем
28 ещё возможно.
Капитанша• 06 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
До Польши не знайти квітки
До Кишеніва можливо знайти, Но виліт в інший день і треба ночувати
Можно найти билеты в Польшу, но ща 21 день надо
Мамаша в бигудях• 06 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
А как же, мне же больше негде быть.
60 метрів сметани• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А как же, мне же больше негде быть.
співчуваю
Сижуревувшоке• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так русским не надо родину защищать.
Едут мамы с детьми
Мой завтрак• 06 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Завидую людям, которые во время войны могут планировать даже на 6 месяцев вперед.
Я так не могу.
Ну, при таких ценах на билеты и жилье особо терять нечего, даже если не сойдутся звезды. Я каждый раз заставляю себя так сделать, но все руки не доходят, плюс надо состыковать учебу и работу. Приходится переплачивать
Автор, вы машину не водите? Самый бюджетный вариант и довольно комфортный
Смайлик• 06 июля 2023
Все собі організувала сама: квитки на літак з Польщі, далі бронь житла на букінгу, квитки на потяг до Польщі. Все) Вже на морі
Blacky_Mik• 06 июля 2023
А, ще згадала: ще на тому тижні був дешевий Задар (Хорватія) з Ряшева (Rzeszow, це Польща). Близько 25-35 євро в обин бік Райнами. Але я розумію армагеддон, котрий зараз на українсько-польському кордоні - тому на польські рейси навіть не дивлюся. Але ціни були прийнятні.
На привозе• 06 июля 2023
Поезд в Кишенев. Из Киева купе 2700. Ходит через день. Приезжает в 11, в тот же день можно вылететь в Турцию.
Автобусные туры есть из Киева, Черновцов…. Вы спросите у себя в любом агенстве, они Вам все варианты расскажут
Кумедний ґудзик• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Не радьте, дуже прошу, отих недобізнесменів-маршруточників. Є нормальні три рейсові автобуси. Ціна на одного - від 350 до 400 гривень, які 20 євро. Відправлення о 7-30, 8-50 і 13-00
А рейсовые автобусы тоже в аэропорт везут ? А то читала что общественный транспорт не едет из Сучавы в аэропорт, а такси недешево, да и не очень удобно с пересадкой. А вы будете ночевать в Сучаве? А то в Ларнаку самолет в 6 утра, рейсовым не добраться или вы ночевать в аэропорту будете?
Рання пташка• 06 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тогда в Одессу или под Херсон
Мины искать?
Рання пташка• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Турция очень подорожала.
Поищите что-то другое
Рання пташка• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Не лучше, чем у вас. Нормально ездить во время войны в страну, которая переполнена русскими?
А где их нет? Большущая страна...
Волков боятся - в лес не ходить
Рання пташка• 06 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мне слишком далеко тудЫ. Я не в Украине
В России?
месяцкие• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
У мене таким чином на 2023 згоріли квитки в 3 країни))
Спішу - перекидаюсь• 06 июля 2023
Ответ дляРання пташка
В России?
Мля, на этом Ваши познания в географии закончены?
месяцкие• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Але я все ж лечу туди у вересні з квитками по 9 євро за одного - і квартира заброньована давно по 22 євро за ніч.
В Ларнаці хіба хостел за ці гроші
месяцкие• 06 июля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Задонатити на зсу. В нема проблем
Не снідайте завтра.
Не обідайте.
Не вечеряйте.
Задонадьте на ЗСУ
Не обідайте.
Не вечеряйте.
Задонадьте на ЗСУ