Невловимий Джо• 06 июля 2023
Як поїхати на море в теперішніх умовах
Дівчата, ви все знаєте. Як можна в теперішніх умовах бюджетно доїхати до "іноземного" моря. Цікавить Турція, були там три рази, але ж літаком. Я уяви не маю, як це все тепер оформити. Бачу безліч недорогих турів, але ж виїзд з Польші, Молдови і тд. Можете, будь ласка, описати послідовно, що за чим робити, куди їхати і чим, яка вартість, звідки потім виліт. Коротко -як побувати на морі з дитиною максимально бюджетно. Можу виїхати з Черкас, а далі куди?
Тоскующая• 07 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Почитайте историю, какой вклад женщин и детей был сделан в победу многих стран. Поддержка экономики на плаву - самое первое условие победы. Мужчины уходят на фронт - женщины и дети встают к станкам. Такое было не только в Советском Союзе, но и во всем мире. А не .опы в Турции и Италии греть.
А чому ви на форумі читаєте і пишете про історію, а не досі на фронті ?
Відправляти інших - багато розуму не треба
Тримає вона всіх на плечах
Проповідниця
Тримає вона всіх на плечах
Проповідниця
Мамаша в бигудях• 07 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Тримає вона всіх на плечах
Проповідниця
Тримає вона всіх на плечах
Проповідниця
Удалено администрацией...
Тоскующая• 07 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Удалено администрацией...
Ні, я ніколи нічого не вимагаю
З чого б це?
Blacky_Mik• 07 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
При калічній плановій економіці за станками мусили стояти діти. Зараз планової економіки нема, а оборонна сфера розвалена Зеленським. біля яких станків стоїте от ви конкретно?
Мамаша в бигудях• 07 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Серьёзно? В США тоже была плановая экономика?
Blacky_Mik• 07 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Процитую улюблений канал ’Останній капіталіст’: ’Любителі розкуркулити буржуїв все носяться з високими податками під час війни і військовою економікою. Коли у тебе чи не половина економіки - економіка обслуговування. Втомилися пояснювати, що з кав´ярень не буде патронних цехів. І що індустріальна епох пройшла. Зброя технологічніша і складніша.
Це не означає, що ми не маємо думати про воєнну економіку. Це означає, що вона в цей модерний час має мати зовсім інші акценти і форми’