Невловимий Джо• 06 июля 2023

Як поїхати на море в теперішніх умовах

Дівчата, ви все знаєте. Як можна в теперішніх умовах бюджетно доїхати до "іноземного" моря. Цікавить Турція, були там три рази, але ж літаком. Я уяви не маю, як це все тепер оформити. Бачу безліч недорогих турів, але ж виїзд з Польші, Молдови і тд. Можете, будь ласка, описати послідовно, що за чим робити, куди їхати і чим, яка вартість, звідки потім виліт. Коротко -як побувати на морі з дитиною максимально бюджетно. Можу виїхати з Черкас, а далі куди?
Мамаша в бигудях• 06 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Та конечно.Особенно хорошо детей щимят наших та русня
И что, сильно наказывают русских? Аж никак. Особенно русскоязычных граждан Германии.
автор Невловимий Джо • 06 июля 2023
дякую, дівчатка. Помріяла і ФатЕ)))) хотіла просто малого розвіяти, щоб відволікся від війни і страшних реалій. Але грошей, я так уже зрозуміла, у нас стільки немає ((( Ну нічого. чекаємо перемоги , покупаємось вдома в басейні))) всім гарного вечору і Миру
Душа компанії• 06 июля 2023
Автор, одна дорога до Турції з урахуванням потягу/автобусу до міста вильоту на одного туди і обратно буде десь 10 тис грн. На двох - 20 тис грн. Плюс готель та харчування. Вам правильно написали, що бюджетно це не вийде, на жаль.
Безпорадна Кроко• 06 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Зайдіть на Укрзалізницю та подивіться необхідний маршрут, 2 місця. Скоріш за все не буде. (Можна з 2-3 пересадками, але якщо затримка з-за тривоги, то вона зірветься)
Тут люди наймають цілі бригади, щоб квитки онлайн ловити.
Ну вот на 13 число ещё есть билеты, например
Янгол в камуфляжі• 06 июля 2023
Нащо Вам та Турція
Пешеходик• 06 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
таких цен не видела даже в помоечные отели, даже если автобусом, то 8000 только дорога наверное стоит на двоих, если не больше. Скиньте скрин, даже интересно стало где вы такие цены нашли
Явзаналі думаю - це в якійсь валюті, не грн і не євро
Петриківна• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
шукала з Кишеніву, то 8 тис мама+дитина, готель 3 зірки, ол інклюзів
8 тыс чего?
Амелі на мілені• 06 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Да я смотрела в Молдову поезд:(.Но такие реалии
Я пока на стопе с таким отдыхом
Янгол в камуфляжі• 06 июля 2023
Ответ дляПоумничка
Автобусные туры в Турцию есть. Но выдержите ли вы поездку
Легко можна? Ск тис км?
Пешеходик• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Не лучше, чем у вас. Нормально ездить во время войны в страну, которая переполнена русскими?
У меня в Киеве на площадке соседи русские, не только по паспорту. Съехать?
Янгол в камуфляжі• 06 июля 2023
Автормтурагенти пропонують повне супроводження. Але для мене ці пересадки стрес - вирішили автобусом їхати, не в Турцію, правда.
Банан-барабан• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Гляньте Болгарию, Чорногорію
Навіщо вам та Турція?
автор Невловимий Джо • 06 июля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Гляньте Болгарию, Чорногорію
Навіщо вам та Турція?
а туди як доїхати?
Амелі на мілені• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
а туди як доїхати?
Черногория не дешевле
Болгария, то что дешевле… то лучше дома в бассейне.
Леплю из пластилина• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
а туди як доїхати?
Автобусом. І яка болгарія, грязное чорне море
Янгол в камуфляжі• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
а туди як доїхати?
Автобусом, відносно недалеко. Чорногорія - прекрасна, неймовірна, там обов´язково пару екскурсій взяти.
Сижуревувшоке• 06 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
То есть русские пусть отдыхают, а мы из-за них дома посидим? Да уж…
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Я вже сто разів тут описувала. як ми (я і син, зараз 9 рокі) сином їздимо на море останні роки. Купуються ДУЖЕ заздалегідь (практично за рік - в листопаді-21 купувала на жовтень-22, в жовтні-22 - на вересень-23) квитки в Ларнаку (зі Львова, Ясс, цьогоріч з Сучави відповідно) по 9 євро за одного в один бік. Ми їздимо без багажа, нам норм. Так само за кілька місяців наперед бронюється дешева квартира або готель (тогоріч це був San Remo) в місті. Нам важливо не дуже далеко від центру. Це 20-25 євро за добу. З´їздити з Ларнаки у Лімасол, Нікоссію або Айя-Напу рейсовим автобусом - 6 євро на двох в один бік. Дешевшого моря поки не знаю. Море, до речі, просто чудове і дуже чисте.
З горіха зерня• 06 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Что-то подсказывает, что те русские, которые смогли заработать на турцию - умеют пользоваться интернетом. И понимают реальную обстановку.
Думаю z-патриотов на отдыхе единицы. Обычно они дальше своего мухосранска не выезжают.
Безпорадна Кроко• 06 июля 2023
Автор, зачем вам такие сложности? вам дешевле будет автобусом сразу в Турцию добраться. Долго правда, но если учитывать, что до Польши тоже долго ехать, то какая разница, куда долго ехать? По цене может ещё и дешевле выйдет, особенно, если ещё брать промежуточную ночёвку. Ехала поездом и видела, как часть пассажиров нервничала, потому, что поезд опаздывал, а вылет был день в день, боялись опоздать на самолёт.
Банан-барабан• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
а туди як доїхати?
Якщо з дитиною, то краще зверніться до турагентства. А, взагалі, ви б до них звернулися з таким питанням, що хочете бюджетно відпочити на морі, у них завжди є різні варіанти. Думаю, вам щось порадять під ваш бюджет, але, явно не Турцію
Поумничка• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
а туди як доїхати?
В Болгарию автобусом. Проще и быстрее всего. И дешевле
Херсон це Україна• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Зараз щось заздалегіть планувати це дуже ненадійно..І як без багажу? Мінімально хоч сумка для речей власних і дитини.
Безпорадна Кроко• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
В этом году цены ооочень поднялись на жилье и продукты. А билетов по 9 евро уже не существует
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ну так і у мене,і в малого рюкзаки, нам цього досить. У нього в рюкзаку білизна-крокси-маска для плавання-футболки, у мене моя фотоапаратура.
Blacky_Mik• 06 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Але я все ж лечу туди у вересні з квитками по 9 євро за одного - і квартира заброньована давно по 22 євро за ніч.
Янгол в камуфляжі• 06 июля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Так, море класне там, тепле, були в кінці вересня, але мені клімат тяжкий там.
З горіха зерня• 06 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Рюкзак входит в билет самолета.
Летней одежды в рюкзак нормально влазит.
Нельзя только жидкости- типа шампунь, духи большие и тд
Но можно или на месте купить или в маленькую тару перелить дома
Не обижаюсь• 06 июля 2023
Задонатити на зсу. В нема проблем
Тоскующая• 06 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Були. від 15 євро
Але так, без багажу. Один додала
Я так купила в Португалію
Але ще чекати три місяця
Купляла давно