Библиотекарь• 07 июля 2023
Таро, руни погадайте, будь ласка
Щось не виходить з другою (віддаленою) роботою. Чи то лижі не їдуть, чи я не здатна налагодити співпрацю. Все зависло в підвішеному якомусь стані і руху ні вперед, ні назад немає. Як воно далі буде?
Библиотекарь
• 07 июля 2023
Ответ длявалери 62
Автор,дальше будит финансовый тупик а причиной является женщина
Це по віддаленій роботі тупик?
Библиотекарь
• 07 июля 2023
Ответ длявалери 62
да
Дякую. Тупик наче вже настав. Цікаво що буде далі. І що за жінка - ніякого натяку?