Айболитная• 07 июля 2023

У дитини в таборі вкрали іграшку, як реагувати?

Дітям по 9 років, вперше в таборі, в кімнаті живуть троє дівчаток. І ось випадково побачила, що її іграшка в чемодані іншої дівчинки захована. Почала запитувати - та говорить, що не знає, як вона там опинилась. Дитина в мене запитує поради - чи казати вожатим про це. Я вважаю, що це дрібничка, не варто піднімати шум з цього приводу, поговорили з дівчинкою - та і все, а вона каже, що тепер боїться за свої речі, гроші. Підкажіть, будь ласка, як в такій ситуації краще вчинити?
ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ой, я свою просила комнату сфоткать- одно фото аж дождалась)))
У них ещё в инстаграмме есть страничка, так каждый вечер был концерт, кто хотел, смотрел трансляции. Днём были трансляции, можно было написать - покажите такой то отряд и ребята показывали чем кто занят по лагерю, на ютубе раз в пару дней был типа видео журнала. А приехали в гости и забрали ребёнка на море, накупаться, побыла с нами немножко и говорит - все, устала от вас, верните меня назад)))
Если б не война…. Ну ничего, отобьют наши, куплю 2 путевки ребёнку. Все как в отзывах прям.
Дети они такие, им будет супер все, ведь не дома. Но и мы переживаем, поэтому в Карпаты я так и не отправила, ну нет отзывов и нет видео у всех лагерей(((
Ребенок хочет яерез месяц туда еще
Но там все раскуплено.. мест нет
Мы с успехом выкупили путевку еще в апреле

Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляАйболитная
який у вас табір був? бо в нас вчора поїхали на екскурсію в Буковель, поки плавали в басейні почався ливень, всі речі дітей не під накриттям, вожаті вийти за речами не дозволили і самі їх не забрали. В результаті всі речі мокрющі, телефон залило. Мені ця ситуація не сподобалась.
Наш лагерь в скадовске, ждём возвращения его назад! Аналогов не нашла, поэтому поедем отдыхать вдвоём с ребёнком куда то.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 июля 2023
Что такое вожатой ?
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Ребенок хочет яерез месяц туда еще
Но там все раскуплено.. мест нет
А я в мае думала купить, но смутило многое((((
ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Та не, смело покупайте в следующий раз
Ребенок 1 раз в день звонит если вспомнит
Там некогда скучать, весело, интересно
В домике не сидят, только когда абсолют (тихий час на обед)

И прикольно что 2 недели а не 1
За 2 недели можно в родителям что-то дома сделать, мини ремонт)
Лепешечка• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Мама, наберите по тел. эту девочку и сделайте ей замечание. Не нужно, чтобы вожатая начала при всех разбирать поступок девочки, это будет для нее травма на всю жизнь
а если девочка и остальных будет регулярно обворовывать, раз один раз с рук сошло? ишь ты, травма будет у малолетней воровки. а у обворованной не травма?
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Та не, смело покупайте в следующий раз
Там некогда скучать, весело, интересно

И прикольно что 2 недели а не 1
Спасибо, подождём уже наше море))) А пока решили вдвоём поехать, муж не выездной, ну зато проведём время вдвоём))

ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Тоже правильно)
Лепешечка• 07 июля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мені так раз роздавлені дорогі окуляри однокласника підкинули, мол, що це я зробила.
Мало не завучка і вся сімʼя того хлопця приходили, потім дзвонили батькам моїм, щоб ті гроші віддали.
А я в очі не бачила хто це зробив. Проте відчай і страх памʼятаю дотепер.
Тому стежити говорити, звісно треба, а от зі звинуваченнями до третіх осіб не спішіть.
Так просто сказать вожатой: у меня пропала вещь, и оказалась в чемодане у соседки по комнате. Констатация факта.
Вдруг еще у кого-то ’случайно’ к ней в чемодан что-то телепортируется )))
Стильна штучка• 07 июля 2023
коли тої дівчинки не буде в кімнаті тихенько забрати своє назад собі і так само включати окуня
Ниф_ниф• 07 июля 2023
Ответ дляАйболитная
ні, там ніхто нікому не запихав, бо дві подружки, а іграшку взяла третя. Я теж особливої проблеми не бачу, так і сказала дитині, що поговорили- і досить. А вони хочуть сказати вожатій.
Так , а девочка, которая взяла игрушку, вернула?
автор Айболитная • 07 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
там вийшла така ситуація, що вони всі були в кімнаті, та дівчинка в щось гралася на телефоні, до них зайшли дівчатка з сусіднього номеру, шукали клей. Подивились на всіх поличках, не знайшли, і ця дівчинка каже моїй - у мене ще в чемодані в кармані повинен бути, дістань. Моя відкрила чемодан - а там в іншому карманчику її електронна іграшка. Вона ж одразу запитала, чому так - відповіді були дуже дивні, видно, розгубилася, почала про клей щось говорити, інші фрази, що зовсям не стосуються іграшки, а потім таки сказала - я не знаю як вона там опинилась. Звісно, донька іграшку забрала собі. Її це дуже обурило, вона хотіла одразу йти до вихователя. А я не знаю, як правильно. Не хочеться і тій дитині відпочинок зіпсувати, і свою навчити як поводитись в такій ситуації, щоб не дозволяти себе обманювати і принижувати.
inna5577• 07 июля 2023
Ответ дляАйболитная
Хай ваша дитина читко скаже цій дівчинці, щоб вона її речи не чипала, і якщо шо, галас буде на весь лагер з викликом поліції, батьків і тп