З бісиками• 07 июля 2023
Хочу зарабатывать в интернете, но…
Как? Как вы или ваши знакомые зарабатываете?
Цідило правди• 07 июля 2023
Я работаю онлайн, преподаю иностранный язык. Не знаю, можно ли это назвать работой в интернете
тянитолкайка• 07 июля 2023
Я працюю онлайн керівником-економістом, але до цього працювала в офісі у цій сфері 10+ років. Ще знаю дві ноземні мови. Теж розглядаю репетиторство онлайн як варіант. Але часу не це поки немає. Можливо в декреті буду викладати. Поки весь час і сили займає основна робота + підтримування 2 мов на хорошому рівні спілкування
ЧупакабраЗеБест• 07 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
еще как. а французский?