Ms. Любмая жена• 07 июля 2023

Самотність

Мені самотньо. Подруга за кордоном. Приятельки не цікаві. Хочеться з кимось поговорити. Чи помовчати разом. Щоб було відчуття тебе приймають, розуміють і чують, а не просто слухають. Ключове разом душа до душі.
Кілька разів питала тарологів тут на сайті, ніхто не відчув, що мене турбує. І ніхто не побачив, чому саме так мене коротить.
Швидше за все я понити.
Зараз почнете про полюби себе, про стань кращою версією себе. Таке все.
Дякую, що прочитали. Всім добра.
Не люблю натовп• 07 июля 2023
Йдіть обійму. Та сама фігня зараз . Таке відчуття самотності, що хоч по стінам дерися

Ванна Тазиковна• 07 июля 2023
Унылое ..вно какое-то.
Не в качестве перехода на личности, просто впечатление от прочитанного.
Дама-мадама• 07 июля 2023
мужика в общем не хватает
автор Ms. Любмая жена • 07 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Унылое ..вно какое-то.

Не уявляєте яке це гамно ’щасливе’ на людях. Ніхто не знає, що в мене на душі. Завжди радісна.Це так, хвилинка слабкості
Раздражевская• 07 июля 2023
Зрозуміло.Вам обов´язково треба кінчити разом та багато про що поговорити.
Анонимба• 07 июля 2023
В мене дві подруги. Спілкуємось дууже рідко, раз в кілька місяців. Але це наче сеанс прихотерапії. Ви можете зателефонувати подрузі?
Меряю линейкой• 07 июля 2023
Общайтесь сами с собой, если вам с приятельницами общаться не неинтересно 🤷🏻‍♀️
Я тертий жук• 07 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Дівчат а можна з вами?
Не люблю натовп• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Дівчат а можна з вами?
О, нас вже 3є.
Пішли 🥂?

автор Ms. Любмая жена • 07 июля 2023
Ответ дляРаздражевская
А не вгадали. Після цього я не люблю говорити
Вилами по Воде• 07 июля 2023
Вы не одна такая. Я с Вами .
НуКаНаКа• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена

А скільки вам? Діти є?
ПАЦАНКА О• 07 июля 2023
Щоб було відчуття тебе приймають, розуміють і чують, а не просто слухають. Ключове разом душа до душі.
Автор, это редко бывает. И не всем нужно... Обычно это друзья детства или близкие люди, но бывает и так что нет и их..
Тут у нас все самодостатоные никому не надо никаких ощущений, поэтому готовьтесь к тапкам)
автор Ms. Любмая жена • 07 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Вельми шановна• 07 июля 2023
Никогда не поздно найти новых друзей. Я за год в Германии нашла новую подругу. Хочется сохранить дружбу на расстоянии .
автор Ms. Любмая жена • 07 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Щаслива Ви. Бажаю зберегти дружбу