Несу пургу• 07 июля 2023

Клінінг. чи про тяжке миття унітазів

Опишу свій експеримент
Зразу скажу, що маю основну роботу в Україні на міжнародну компанію, де маю стаж більше 10 років. Працюю віддалено, з початку війни. Але, оскільки грошей багато не буває, а
я людина творча і не боязлива,і є вільний час, то вирішила попрацювати на простих роботах за кордоном ( в дитинстві і картоплю підгортала, тому нічого вже не страшно )
Англійську знаю добре, спочатку влаштувалась кухарем на сніданки в готель ( на ранок ) - це окрема тема, розповім, як хто бажає
Далі, трохи мені надоїло, побачила обьяву в клінінг, ( прибирати жахливо не люблю ) , але цікаво - спробувала
Працюю третій місяць, не знаю чи надовго мене вистачить, це поки не надоїсть, але тема унітазів тут не розкрита , тому розповім як є
Основні задачі,
дві години в день після 17 в любий зручний час
якщо пʼятниця зайнята - можна в суботу
Вигрузити посудомийну машинку
( загружають працівники офісу самі )
Винести сміття
Помити кавову машину ( це сама довга задача мені і складна ,бо кава прилипуча )
І Щоб всюди було чисто.
Поставити сигналізацію
Більше задач мені не озвучили.
Третій місяць хожу, офіс більш -менш чистий завжди
Крихти в столовій ( пилососом швидко )
Сама брудна- то клята кавова машина з усього офісу
Ну,іноді пил на столах ( раз в тиждень )
Фото додаю . Всі фото зробила, як прийшла
Всі фото -До прибирання
Фото всього сміття - теж зробила
Унітаз ( саме страшне на форумі ) /просто заливаю, потім йорш і змиваю
Ще не зрозуміла, що страшного в тій роботі, навушники в вухах і все на лайті.
Наступний експеримент - піду баристою чи флористом, то розповім )
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляkatrusia-52
А где фото унитаза до? Или они не серуны? Помню мы снимали офис и был общий туалет с фирмами по соседству. В основном мужской континент. Вот это после них капец 🙈 и нарошно так не загадишь.
Це всі фото ДО

Мафиозная• 07 июля 2023
мыть кофемашину хуже че унитаз
я из за ее мытья перестала ею пользоваться
Поддакиваю иногДА• 07 июля 2023
1. Мені достатньо вимивати після квартирантів туалет, люди , мабуть не вкурсі, що його теж потрібно мити. ( фото додала)
2. Працювала в клінінгу, прибирання банків. установ, але в обов´язки не входило прибирання туалету, та поб.техніки, це робив штатний працівник.
Козяка-маляка• 07 июля 2023
Это хорошо что сотрудники там аккуратные. У нас есть такие, что после них в туалет зайти страшно. И всегда вопрос, неужели и дома вы так ходите в туалет? Или если на работе есть уборщица то можно вести себя как свиньи.
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
И сколько стоит мыть чужой унитаз? Всегда было интересно)) Особенно с учетом, что есть работа онлайн, пойти мыть полы, для меня это за гранью, честно. Если ребенка нечем кормить, то наверно пошла бы. Но из любопытства. 🤦‍♀️
Я вже відповіла )вище
Черговий по кухні• 07 июля 2023
Это офис или квартира?
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляМафиозная
мыть кофемашину хуже че унитаз
Так, я про то і пишу
Що найважче це саме

автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Это офис или квартира?
Офіс
Гостра на язик• 07 июля 2023
В нас в офісі щодня вологе прибирання
Черговий по кухні• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
Офіс
А что это за фирма? Чем занимается?

Обсуждением свежих новостей за чашкой кофе?))
Нехай щастить• 07 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Моя мама прибирає офіс у Варшаві. Ходить по суботах, з 9до 3, тобто 4 рази на місяць. Працює офіційно з податками. На руки має 500 євро.
Может 500 злотых?
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
В нас в офісі щодня вологе прибирання
Тут коври 🤷‍♀️яке вологе ? Де ?
Пилосос дайсон
В туалеті вологе? Можливо, як брудно
Налитое яблочко• 07 июля 2023
а полы вымать? а то от фото прям запашок) усе якесь залапане
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ви роботодавець ? ) мити коври не прописано було в обовʼязкове прибирання 🤷‍♀️
Налитое яблочко• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
я про туалет)
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А что это за фирма? Чем занимается?

Продаж алкогольних напоїв
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
я про туалет)
Так фото -До )
Все ок, не переживайте
Черговий по кухні• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
Продаж алкогольних напоїв
на магазин не похоже.
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
на магазин не похоже.
Це офіс
В них звичайно є магазини, але там я не була

Не гавкаю- но охраняю• 07 июля 2023
Тю, так не интересно, я ждала фото обдристаного унитаза
годовасик• 07 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вона просто творча, ви не шарите.
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Там в темі хтось розмістив
Жертва интернета• 07 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Точно. Я забыла, что зп в 75 000 грн.это копейки для Украины. Простите. У всех же существенно выше зп))
Так в Украине жизнь дешевле. В разы. Так что ваша зп как тут 20000 грн. У меня 3800$ в Украине, если что, айти, толчки мыть не доводится где-то. Так что вам гордится нечем
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ длягодовасик
Вона просто творча, ви не шарите.
Це якийсь гріх ?
Так, я можу робити абсолютно різну роботу і не відчувати за те сорому
Гостра на язик• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
Тут коври 🤷‍♀️яке вологе ? Де ?
Пилосос дайсон
В туалеті вологе? Можливо, як брудно
В нас офісі нема коврів)) підлога, шафи ,столи і тд- щодня. Санвузол дек разів на день
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Головне, щоб не мили кавову машину 😂
Бо унітази, то фігня
автор Несу пургу • 07 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
А, ну ок, я ж не у вас )
Щедрик• 07 июля 2023
Ответ дляКто крайний?
то вам повезло просто, что участок легкий, реально легкий
И чистый вполне даже на фото до уборки
Гостра на язик• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
А, ну ок, я ж не у вас )
Так, я в Україні)
Жертва интернета• 07 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Это моя украинская зп вообще- то . Онлайн
А вы как крыска налоги предпочитаете не платить? Всё по старинке, да?