Коржик• 08 июля 2023

Альтернативний варіант вступу України до НАТО?

⚡️Після закінчення війни США будуть готові надати Україні гарантії безпеки на кшталт Ізраїлю, — Байден

Ізраїльська модель безпеки передбачає широку військову підтримку, в рамках якої союзники могли б надати Україні гарантії на надання зброї та передових технологій, але без участі у війні.

Такий варіант стане альтернативним вступу України до НАТО.

@smolii_ukraine
Результат:
вже голосів: 1103
563 (51.04%) Не приймуть ніколи
312 (28.29%) Приймуть після війни
168 (15.23%) Не треба нам та НАТА
60 (5.44%) Приймуть ще до закінчення війн
Jhenya_Sh• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Якщо ми колись хочемо стати розвинутою країною, то без знання англійської нічого не буде
Кому надо будет английский, тот его и выучит. Зачем всех напрягать?
thumbelina_la• 08 июля 2023
Ответ дляVShpak
Так Притула ж все купив, чи знову ні ?

Взагалі, то треба було прийняти закон про тимчасові зміни і направляти до оборонного фонду якийсь відсоток від бюджету усіх областей, але чи можна довіряти ще й ці кошти керуючий більшості ?
Притула купив, я особисто донатила щоразу.
Але чому люди збирають на дрони, а влада кладе бруківку?
У нас не єдина мрія на всіх?
Маленькі дітки на ДН загадують єдине бажання.
Це головна моія кожного українця!
Нафіг нам зараз тротуари?
Так, потрібно перенаправити кошти на закупку. Але чи можна довіряти я сама не знаю..
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
У нас уже немає взагалі «бюджета» - тобто ми зараз на 50% дотуємось заходом, то можеш краще не витрачати такі гроші на війні, ні нам, ні їм, а доцільніше прийняти нас у НАТО і війна закінчиться ?
Як ви не розумієте, нам дають гроші, ми даєм людей. Їм це вигідно! Вони ж людей своїх бережуть.
Якби ми вступили в Нато, то тоді вся армія контрактна (нема мобілізації рабів) і їх солдати мали б теж воювати. А це вже не просто інвестиції, а втрати.
Uebersetzerin• 08 июля 2023
Ответ дляZir-K
Почему не конфисковать 70% имущества 1000 самых богатых семей Украины и не направить на производство оружия

Или их спокойствие и деньги важнее жизней украинских парней
А кто будет конфисковывать?
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляUebersetzerin
А ее примут в НАТО?)))

Вы выдаёте желаемое за действительное.

Никто никуда Украину не примет. Кредит на кредите и огромная коррупция. Какое НАТО?
І чим довше буде війна, тим більше кредитів …
Які Україна ніколи не віддасть !
Це нікому не вигідно !
Ми не можемо воювати роками, і єдине рішення - це прийняти нас до НАТО ! Інакше …
Унция яда• 08 июля 2023
Ответ дляKrasotka-d9fd
Так а навіщо в НАТО їм ркаїна, яка не може сама себе обезпечити? У нас же кредит на кредиту. Ми і самі не витягнемо.
Взяти баласт вони не хочуть. За что купувати Натівське обладнання? У нас немає за що. Дивіться зі сторони бізнесу. Це бізнес деяких країн. Продаж сучасного воєнного обладнання, учбові центри.
А ми як під церквою стоїмо
Ну вы же совсем в вопросе не разбираетесь.
В НАтах куча кредитованых нищебродов, которые вообще без нато не смогут сдержать даже кучку придурков с оружием. Посмотрите только на кол-во армии в Черногории, Хорватии. Там численность от 2тыс до 20тыс. И все. А теперь скажите какая армия Европы вообще имеет реальный боевой опыт? Какова численность этой группы? Весь их опыт сводится к локальным конфликтам в Азии и Африке за последние 80 лет. Одно дело противостоять талибам в Афганистане с калашом и совсем другое регулярной армии с тяжелым вооружением. Наши ребята прошедшие обучение на натовских стандартах прямо говорят, что эти стандарты ничего общего с реальным боем на нуле не имеют ибо их структура заточена на совсем другие алгоритмы, начиная от принципов командования заканчивая тем как сопровождается бой у них и у нас.
Потому опыт который сейчас получает наша армия является для Европы очень и очень ценным, и они никогда в слух конечно эту ценность не подчеркнут.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляVShpak
Тобто, з однієї колонію в іншу ?
Наш нарІд не може вивчити мову держави, у якій живе, про яку англійську мова ?

Це глузування над державною мовою, а без неї ми, як не були самостійними і вартими поваги, так і не будемо ! Немає ідентифікації - немає держави, кордонів і майбутнього !
Хтось каже про скасування або знецінення державної мови? Ні! Просто ніякого великого економічного розвитку без масової англійської не будет. Років 20 - 30 тому це було можливо, але не зараз.
Клементина• 08 июля 2023
Ответ дляТут как тут
Можна ще громадянства позбувати до виїзду, але чомусь влада не хоче цього робити.

І одразу давати громадянство Європи, Да?
Чи як ви собі бачите мійльони людей без громадянства?
unona4ka• 08 июля 2023
Ответ дляZir-K

а вам 500 дней войны еще не дали ответа на вопрос что важнее-деньги олигархов или жизни простого народа?
Напоминаю-во время войны-гниющая волонтерка, яйца на вес по военным закупкам, не дошедшая до фронта военная помощь в огромных количествах ( броники, медицина, машины), выставление такой сумы за проведение электрики на завод туркам, что байрактар передумал строиться у нас, барабаны и овощерезки в укрытиях, виллы в Испании у военкомов и тд и тп. Все вполне очевидно.
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Інвестиції ? І у що ж захід зараз інвестує ?
thumbelina_la• 08 июля 2023
Дівчата, чому ви мені кладете ржущі смайлики?
Я не права?
Чому Херсон без житла, а ЗУ кладе бруківку?
ЗУ - це ми! Я із ЗУ
Хлопці мають йти порівну воювати, гребуть всіх, заради справедливості, а бюджет розприділяють отак. Для кого тротуари?
Для жінок які чоловіка відправили на війну? Воно їй треба?
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
У нас децентралізовано фінансування міст. Чи ви думаєте, що на бруківку у Львів -гроші з Києва приходять?
І це нормально зараз? Не начасі змінити такий устрій?
В людей право покидати країну забрали, а гроші не можуть нормально розподілити.
Якийсь парадокс, схід то лінія фронту, а на заході гуляє Буковель.
Чому нема мобілізації ресурсів? Чому є тільки мобілізація людей?
Uebersetzerin• 08 июля 2023
Ответ дляthumbelina_la
У нас не єдина мрія на всіх?
Це головна моія кожного українця!
Нафіг нам зараз тротуари?
А зачем вы собираете на дроны, а не добиваетесь того, чтобы из бюджета деньги шли на дроны, а не на брукивку?
thumbelina_la• 08 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
«Чому нема мобілізації ресурсів? Чому є тільки мобілізація людей?»
Цитата дня! Краще що я сьогодні прочитала
Zir-K• 08 июля 2023
Ответ дляVShpak
А потім ми просимось до цивілізованого світу ?
В цивилизованном мире жизнь граждан дороже имущества олигархов

Судя по вашей реакции - нам там действительно не место
Бася-Мася• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не розумію чого ж так?
Чого нас футболять і не вважвють гідними і перспективними?!
Ми ж будемо з найбільшим сучвсним воєнним досвідом.

І загалом я от дивилася цикл передач про українців. І поо Ярослава Мудрого. Щось задумалась. ТОДІ киїіська Русь була такою міцною і вагомою в світі, що навіть Париж, куди звміж віддав Ярослав свою дочку Анну, був як село. Чогось мене це так вразило.
Як можна було все так просрать....обідно
Потому что у нас правительство - это не власть для людей. а фирма по закупке барабанов яблок по 500 грн. за кило. и прочих схем. Західні партнеры посмотрели на это. на людей. которых такая бидловлада устраивает и махнули на нас рукой. По вашему - отфутболили.
А чтоб жить как в вагомой Киевской Руси нам не хватает главного - Ярослава Мудрого. Найдется такой. перегрузит систему - и сразу позовут и в НАТУ. и в ЕС. и еще не пойми куда.
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляУнция яда
Не згодна !
Ми зараз можемо воюєм тілько тому, що з 2014 року армія пройшла навчання за стандартами НАТО ! Це величезний і позитивний досвід - це новітня армія, де не має втрат часу, роздутої бюрократії, де військовий володіє не одним видом зброї, може воювати у будь-якому секторі.
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Давайте, спочатку вивчим і закріпим державну !
Клементина• 08 июля 2023
Ответ дляZir-K

’Все отнять и поделить’ - Це вам в радянській союз або Північну Корею
Приватна власність недоторканна у всьому цивілізованному світі. А якщо вона не чесно зроблена, це спочатку треба довести в суді.
Zir-K• 08 июля 2023
Ответ дляVShpak
А українці воюють за конкретну владу ?
Да, за Зе-выбор
Peres Lal• 08 июля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
У нас також тротуари з бруківки роблять. Маленьке місто.
Я в шоці!
А ми донатимо на армію!
В Киеве сейчас на Богатырской стройку мега-развязки затеяли, порядка 1 миллиарда гривен на нее потратят. А на фронт пусть дурачки донатят. У власти есть дела важнее, война то такое.
Zir-K• 08 июля 2023
Ответ дляКлементина
Все страны устанавливают ограничения в военное время, в том числе имущественные. Вас не удивляет что мужчин заперли в стране? Чего же тогда у вас сердце болит за кошельки олигархов?
thumbelina_la• 08 июля 2023
Ответ дляPeres Lal
Ото ж..
Mellisa• 08 июля 2023
Тоже сомневаюсь. Не в ближайшее время, это точно. А гарантии мы уже видели, когда отдавали ядерное оружие
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляZir-K
Да, за Зе-выбор
Ваші радянські наративи до українців не мають ніякого відношення !
Ми не за «царя», ні не про «відібрати і розділити» …
почитайте коментарі - про зе-владу уже тільки сліпий або дурний не розуміє, і не каже, як воно є !
trickywicky• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Автор, а чого анонім і не той розділ? Відкрийте, будь ласка, ту яка хоче жити під рф, але без війни
Таких зараз відсотків 50 уже,
inco• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Как будто все французы знают английский. Или китайцы.
Uebersetzerin• 08 июля 2023
Ответ дляPeres Lal
А люди так и делают. Все сами собирают, донатят, покупают. Так власть на это все смотрит и думает, что на дроны деньги не нужны - народ все сам закупит, а власть себе в карман положит откаты от таких строек. И все довольны, все всех устраивает раз донатят и молчат
VShpak• 08 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
Не зʼявиться поки народу - какаяразніца !
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляinco
Франція величезна колишня імперія, яка в результаті свого впливу мала близько 250 мільйонів франкомовних

Китай був імперію і мав вплив ще до того як англійська стала впливою

Ми або почнемо спілкуватися зі світом зрозумілою для світу (економіки, науки, культури) мовою, або будемо приречені на другорядність.