Швидка Настя• 08 июля 2023

Черги на кордоні з Польщею.

Всім привіт. Дівчата підкажіть, можливо, хтось не давно на автобусі їхав, через кордон, які зараз черги в Польщу? Цікавить Краківець. Скільки стояли на кордоні. Дякую.
Кудлата хмаринка• 08 июля 2023
10 часов и 10 часов. Неделю назад и две недели назад

Кудлата хмаринка• 08 июля 2023
Сейчас все говорят что ужасные очереди
автор Швидка Настя • 08 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую
Тихомандражная• 08 июля 2023
Автор перепрошую що в вашій темі, а хто через Медику не так давно їхав, на виїзд з Польші є черги?
Карусель-весель• 08 июля 2023
Дуже великі черги на виїзд з України. Позавчора знайомий повернувся в Україну, каже дофіга автобусів було в той бік.
Наталья-249d• 08 июля 2023
А как в тех машинах сидеть при +35 на улице:(?Все 10-12 часов
Пи Пи Пилюля• 08 июля 2023
Только что разговаривала с кумой.Она простояла часа два.Вечером
Правда не уточнила,какой именно.
ОливьЕЖечка• 08 июля 2023
Зараз їде племінниця зі Львова до Польщі.через годину почнеться друга доба очікування (їде автобусом ).не знаю, скільки після такої дороги буде приходити до тями...
Лика-прилипка• 08 июля 2023
Подключите в телеграмме чаты ПП медика и ПП краковец и будете в курсе ситуации в нужный момент. Ситуация постоянно меняется. Вижу, что автобусы долго стоят. Если есть возможность - едте с перевозчиками на микроавтобусе, должно быть быстрее

Сосиска_Втесте• 08 июля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Жесть
ИзЮмрудная• 08 июля 2023
Туди -ягодин 8 год в середу,назад устілуг вчора 2 год.
автор Швидка Настя • 08 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
А вы випадково не підкажете таких перевізників.
Козяка-маляка• 08 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
ПП Краковец, там пишите и читайте.
Козяка-маляка• 08 июля 2023
Вчора зранку нікого не було, к вечеру до 10 автобусів.
Лика-прилипка• 08 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ищите в чатах, в инете.
Смотря откуда и куда вам надо. Я только в Германию знаю.
Чесно брешу• 08 июля 2023
Великі від 11 годин треба стояти
Valechka-mk• 08 июля 2023
Интересно, а сколько идет проверка документов, если поездом ехать?
halla-d95e• 08 июля 2023
А якщо в Україну заїжджати теж такі черги? Маємо їхати в середині серпня. Прилітаємо вночі в Польщу. Поїздів нічних не бачу. То чи краще автобус нічний? Чи таки поїздами легше буде? І за часом однаково?
abrikas• 08 июля 2023
їхали 05.07. о 20.00 встали в чергу,перед нами було 17 автобусів. о 8.00 виїхали з польської таможні. Краківець

МеняАЖтрусит• 08 июля 2023
В понедельник папа подруги ехал, рейсовый автобус Эколайнс, стояли примерно 12 часов, больше 10 автобусов.
Котики-муркотики• 08 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
Українські прикордонники за годину весь потяг перевіряють.
І в Польщі десь стільки ж часу треба на паспортний контроль і речі перевірити.
Котики-муркотики• 08 июля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Як мені, то потягом легше і швидше. Хоч буває що і вони запізнюються, але ж не на 10годин.