Істеріомама• 08 июля 2023
Де найкраще море - пляж в Італії
Скажіть , будь ласка , де найкращий пляж море в Італії?? Чиста - блакитна прозора водичка та пісок для дітей
Будьте так ласкаві• 08 июля 2023
А чому пісок?
Не розумію цих пісочних пляжів ще й дітьми.
Пісок всюди в волоссі, в роті.
Завжди їзжджу з дітьми на гальку. Дітям є чим гратись і менше грязі
Пісок всюди в волоссі, в роті.
Плекаю думи• 08 июля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
А чому пісок?
Пісок всюди в волоссі, в роті.
Вы не понимаете, а другие гальку не любят)
Приехали с детьми в Хорватию, а я не читала о пляжах ничего( Оказалось, что везде галька, и дети очень недовольны - хотят песок. Так что каждому - свое...
Плекаю думи• 08 июля 2023
В прошлом году были в Бибионе, но мне там не очень понравилось.
Возле Генуи есть маленькие городки с пляжами с песком.
В Римини не была, но отзывы там противоречивые по поводу чистоты воды. Там точно есть песок.
Или далеко на юг Италии ехать.
Істеріомама
• 08 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
На Сардинії 😍
Це моя мрія , але я зараз на машині в Італії не вийде добратися на острів
Істеріомама
• 08 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Или далеко на юг Италии ехать.
І я начиталась про Риминими одні кажуть клас , інші брудна вода …. А так хочеться чисту прозрачну блакитну без хвиль😊
Любви вам!• 08 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
В Хорватии есть песчаные пляжи
Булку Дай• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Звідки візьметься прозорість, якщо пісок?
Люди і найменші хвилі каламутять воду постійно.
Чисто якраз і прозоро тільки де каміння і галька, бо немає чому каламутитися
Плекаю думи• 08 июля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
В Хорватии есть песчаные пляжи
Есть. Но их очень мало. От нас 15 км. Каждый день 30 км ездить не очень хочется (
Я Головна• 08 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Девочки, как отдохнуть в Италии, если подходящего тура нет?
Купити квитки й забронювати житло
Я Головна• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Дякую, а який саме пляж найкращий ?)
Ми були в Тропеї, поруч у невеличких селищах теж чудово
Істеріомама
• 08 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
А як там спускатися - підніматися з дітьми не зручно? І не одразу глибоко ?
Аристократка-тунеядка• 08 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Купити квитки й забронювати житло
Если не знаешь языка, все не так просто.
Аристократка-тунеядка• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
И сейчас начнется сезон отпусков, людей везде много. Как найти место, где мало людей?
Я Головна• 08 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
В чому проблема? Гугл-перекладач на допомогу. Я знаю англійську, але ось іспанці, італійці, чорногорці (перерахувала, де була з останнього), її не дуже знають ) Тож всі в рівних умовах
Аристократка-тунеядка• 08 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
У меня зависает и не переводит, когда я включаю звук.
Василина Семеніч• 08 июля 2023
Лучшие пляжи Италии на островах, естественно. Хорошие песчаные пляжи есть везде, но они, как правило частные, и стоимость отдыха достаточно высокая. Адриатика- везде песок, но море оставляет желать лучшего. Всё зависит от ваших финансовых возможностей
Криниця щастя• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
А територіально ви де знаходитесь? Мені дуже сподобались фото з Розіньяно, але особисто туди так і не доїхала, але по фото вода якогось неймовірного кольору, як на Мальдивах
Істеріомама
• 08 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Тобто краще на Тірренське море їхати?
Криниця щастя• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Тобто краще на Тірренське море їхати?
Та ну, адріатика вважається кращим і тепліше як на мене
Василина Семеніч• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
Тобто краще на Тірренське море їхати?
Конечно, лучше. Адриатическое побережье в Италии очень организованно- это бесспорно.Но качество моря оставляет желать лучшего.
Василина Семеніч• 08 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Тепліше- не ознака кращого. Ви праві по температурі, так, тепліше. Гарно для маленьких дітей, але море як Азовське в найкращі часи
Істеріомама
• 08 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А іонічне море в Італіії як ?
Василина Семеніч• 08 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
А іонічне море в Італіії як ?
Хорошо, на юге намного лучше. Только на юге без машины невозможно, общественный транспорт там или отсутствует или ходит в зависимости от настроения водителя)))
Криниця щастя• 09 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Ніхто і не каже що воно краще тому що тепліше, я написала «і» тепліше. Порівнювати адріатику з азовським ну це взагалі смішно навіть коментувати не буду. Відкрийте будь-який рейтинг, спочатку йде Середземне а потім адріатика, тіренське взагалі десь внизу списку знаходиться. Те що ви пишете що адріатика всюди пісок ну знову ж таки не правда, до прикладу останній раз була в фано - там ну точно камінці.