KROX@• 08 июля 2023
Розетка - чи можна скасувати оплачене замовлення?
Замовила одну річ на Розетці (продавець якийсь інший, але доставка в пункт видачі Розетки безкоштовна). І от сьогодні захожу в Аврору - там ця ж річ і вартує вдвічі дешевше. Тобто я на Розетці заплатила і за ту річ, і за її доставку якби новою поштою замовляла, і ще непогано зверху. Замовлення вже приїхало в пункт видачі Розетки, я його попередньо оплатила карткою, як оформляла. Чи можна якось скасувати його, чи вже всьо, я пролетіла і треба йти забирати?
Варена цибуля• 08 июля 2023
Перевірте в додатку, в замовленні внизу має бути ’скасувати замовлення’
Або можете просто не прийти за ним, і воно назад поїде
KROX@
• 08 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
нема такого, замовлення вже приїхало в пункт видачі, та ще й здуру попередньо оплатила
Сито для думок• 08 июля 2023
Ответ дляKROX@
А в приложении НП есть внизу кнопка отказаться от получения?
Варена цибуля• 08 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Так замовлення на розетку прибуло
Варена цибуля• 08 июля 2023
Ответ дляKROX@
А оплата була напряму чи через розетку?
Сито для думок• 08 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Так замовлення на розетку прибуло
Ааа, ну вы можете туда прийти, посмотреть и типа не подошло, отправить обратно. Или оформить возврат. Но как будут деньги возвращаться я не знаю, когда именно розетка отправляет, я только отказывалась на НП через кнопку, деньги вернулись через 4-5 дней после этого
KROX@
• 08 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
А оплата була напряму чи через розетку?
Через розетку, напевне. При оформленні самого замовлення одразу оплачувала через якусь платіжну систему
Варена цибуля• 08 июля 2023
Ответ дляKROX@
Тоді просто не приходьте за ним, автоматом зроблять повернення
осень харашо• 08 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Або утілізують. І авторка не буде мати ні товару,ні грошей. А ще порада -не платити наперед.
KROX@
• 08 июля 2023
Ответ дляосень харашо
Та тепер буду знати(