Teonaa• 08 июля 2023

Коли і як згортать ГВ

Підкажіть щось оптимальне
Мені не шкода і до 2 років давать. Но свекровь каже що буде і прикус не тактй, і мовлення не таке через довге ГВ
Зараз рік майже. Іжу їсть, більш менш не скаржуся.
Тиждень помітила, що не їсть поки не дам грудь. І плаче. Псіхує. Даю грудь, настрій покращується, і їсть їжу
Чого питаю, бо щойно був треш. Вона поклювала шматочки, мало. Потім вилазила з стільця, плакала. Як почала гречку давати, то плаче і відмовляється. Проплакала скількись хвилин, я дала грудь , попила, і пальцем тикає на кашу. Даю кашу. Вона дві ложки з‘іла, знов до груді. Цмок-цмок , знов на кашу. І так вона поїла, з ГВ напополам. Це брєд якийсь. Як вона почула, що щось я обмежую грудь, вона почала «молитися» на ту сіську, і ще більше начебто просити. Як буть? Потокать? Слухать припадки?
😭😭😭😭😭
Брехушечка• 08 июля 2023
Не слухати свекруху це перше і найголовніше, що ви маєте зробити.

Любимка-анонимка• 08 июля 2023
Доброго дня! Годуйте дитина не готова ще без циці. Не робіть стрес це психологічно. Відлучила в 1,7 але чесно кажучи було важко (((
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Слава богу
Бо я тиждень назад заборониоа їй чуть лі не бачитися з дитиною😈
Любимка-анонимка• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Слава богу
Свекруху в бан!
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Свекруху в бан!
Оооо😈😈😈😈
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Свекруху в бан!
Я даю вже шматки, даю вже в міру з загального столу (ще несолене даю, якщо є, якщо ще не посолено, то даю наше, доросле), а вона каже що шлунок не виробляє ферменти щоб переварити, і що вме треба в блендері)
Любимка-анонимка• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну ви що дитина вже має по трохи їсти шматками ))) все ок!

автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вона в міс 7,5 на пюрешки баночні забила, прийшлося шматки по модному блв вводить. Так і кушала
Брехушечка• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Слава богу
Я зараз годую вже 3ту дитину. Першу відівчила в рік і 3 тижні, другу в 1,9. Третя 1,4 досі їсть.
І дитина, яка їла 1,9 на 1,5 року раніше почала розмовляти і краще, ніж та, що їла до року. Так що це взагалі не впливає.
Робіть так, як вам зручно. Хочете годувати? Вам комфортно? Є час? Годуйте. Для дитини груди це не тільки їжа, це заспокійливе, обезболююче під час росту зубів. Якщо дитина психологічно не готова, а ви хочете годувати, то нащо мучити дитину і себе тілько щоб свекрусі вгодити.
Настане час і дитині легше буде відмовитися.
Основний і найбільш правильний підхід це зменшення разів прикладання від грудей. З часом це і так відбудеться, бо дитина дорослішає, їжа звичайна буде їй більш цікавіша, а дитина навчиться спілкуватися з мамою не тільки через груди.
Не стесняюсь• 08 июля 2023
Я не фанат ГВ, до року й досить. Мені не подобається бути прив´язаною до дитини 24/7. Нічого страшного в тому що завершити в рік немає. Перший рік і місяць, друга до 7м.
Брехушечка• 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
В рік дитина не прив’язана до мами 24/7, хіба що ви на тиждень від дитини їдете. В рік дитина вже їсть прикорм і чудово декілька годин, а то і пів дня може без мами бути.
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
А я не догоджаю, фу , ви шо
Просто написала, щоб мені розвінчали ті міфи
Свекруха у мене совок совком. Каже якщо суп не даватиму, буде гастріт. Каже що криві зуби від ціці будуть. Ще щось. Каже , увага - що перший прийом іжі це кефір+творог, а другий - каша. Всьо. (Ну це було коли два прикорма було ще)
А усі мої «шматочки» і іжа самостійно ручками - це так, погратися. І все у неї «дитина должна» - должна з‘їдати 300г, должна в 6 міс на горшок, должна в 6 міс ложкою вміть суп той. Вона больна на голову.
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А яким чином? Якщо псіхує…
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Просто я на роботу не збираюся, подружок тоже нема, щоб затусить. Тобто мене не напрягає. Я навпаки її так присипляю - дала грудь в 13:00 та в 20:30 , і отбой. І даю як просинається (влруг ще приспиться). А потім їжа.
Но вона якщо ми от «валяємся», то підходить і періодично просить
А якщо мене нема, або ми на вулиці, то і не просить.
Не стесняюсь• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну вам подобається, то корміть скільки хочете. Мені не подобалося. На роботу я не ходила.
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так я питаю ЯК
Я ж не буду до школи годувать. Рано чи пізно доведеться ж
Не стесняюсь• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Так я питаю ЯК
Ну я різко звернула,бо дістало. Сказала молока немає. І все. От в один день вирішила досить.
Добро с Кулаками• 08 июля 2023
Я не фанат ГВ до школи , з 6 міс почала згортати, з прикормом вже не давала , до 8 повністю завершила
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так що «сказала», дитина це не розуміє
Тупо оре, а ви морозились? А спать як вклали?

автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А як спать ложили
А дитина що? Моя протестує
Добро с Кулаками• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
А як спать ложили
А дитина що? Моя протестує
Я не вкладала спати з грудьми , це була про їжа, в такому віці це ще не переходить в погану звичку, тому завершити легко
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А в мене ловушка(
Не стесняюсь• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Так що «сказала», дитина це не розуміє
Да. Ні і все. Бутилку пропонуємо
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я раньше з соскою вкладала
Потім відмовилась. Орала.
Орала тиждень так, потім я доперла закрить її груддю, і дивлюся - хвилина і спить
Мені було зручно
А тепер от ловушка
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Да. Ні і все. Бутилку пропонуємо
Суміш?
Добро с Кулаками• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Я раньше з соскою вкладала
Потім відмовилась. Орала.
Мені було зручно
А тепер от ловушка
Соска це ,навпаки ,дуже зручно
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Соска це ,навпаки ,дуже зручно
Ну до міс трьох вона іі юзала
Потім орала від неї
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Соска це ,навпаки ,дуже зручно
А в рік я соску не даватиму ж уже, куда
Добро с Кулаками• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
А в рік я соску не даватиму ж уже, куда
Переважно +- до 2 в дітей ще виражений смоктальний рефлекс
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Не зрозуміла нічого
Він у них з народження