Повертаємося додому з Туреччини й повертаємо додому наших героїв.
Українські воїни Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко, Денис Шлега нарешті будуть із рідними.
karinaanik• 08 июля 2023
Только хотела создать тему!
Прекрасная новости, наши защитники дома🇺🇦🇺🇦🇺🇦
karinaanik• 08 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Супер!
Ох і будуть пердаки сьогодні горіти в кацапів)
Хай горять, ми сьогодні випили і за ювілей пана Залужного і зараз підіймаємо бокал за наших хлопців, нарешті вони вдома!
Цікаво
Дуже
Це все
’Якщо я правильно розумію новини останніх днів, то Ердоган двічі провів по губам путіну. При чому так, як ніколи.
1) Офіційна підтримка вступу України до НАТО.
2) Повернення додому тих, хто повинен був за умовами домовленостей сидіти в Туреччині до кінця війни.
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
Дуже
Це все
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
Donnafugata• 08 июля 2023
Ответ дляkuskus
Ой будуть, Зеля на Зміїному відзняв відосик, тепер путло буде пиріжки роздавати на червоній площі, що б не відставати в рейтингу
Вже удмурта там мабуть загримували і загрузили в будку для роздачі
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Цікаво
Дуже
Це все
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
Дуже
Це все
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
Там у русні глобальний сбій в роботі Face ID
Ответ дляYuljwa
Видела и даже прослезилась.
Ещё и нереальная команда операторов у президента.
Что возвращение азовцев, что поездка на Змеиный сняты с большим профессионализмом. Пересматривать хочется.
Вообще не дуже люблю великий піар, Зе мастак на нього.
але за азов і інших
Ответ дляLudaSHS
Цікаво
Дуже
Це все
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
Дуже
Це все
Дуже цікаві події нас чекають.
Скринька Пандори
І запросив пиню у гості в серпні🤣 але навряд чи нам пощастить…
Ответ дляkuskus
Ну да, один пукин пирожки раздает на красной, второй возле ЦУМа лимонад разливает, третий в спальном районе с бабками из своего отряда фоткается:
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляYuljwa
Какая скотыняка дизлайк влепила..
Что, ватница, расстроилась?
Бидолашна.
Что, ватница, расстроилась?
Бидолашна.
Та тут одна притрушена бігає по всіх подібних темах і дізлайчить без розбору)
Вже трудовий мозоль викохала на всіх десяти пальцях.)
UPD. Вже дві на цей час.