Повертаємося додому з Туреччини й повертаємо додому наших героїв.
Українські воїни Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко, Денис Шлега нарешті будуть із рідними.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июля 2023
Ответ дляJul-Ap
В общем, берём турков, тех 10 настоящих друзей , которые за вступление Украины в НАТО уже 12 июля, + бритишей с ядерной бомбой и создаём малый военный союз.
Будущее за такими как раз.
23 країни поставили підписи за вступ України в НАТО. Ще 7 залишилось.
Ответ дляCvet_ОК
Теж чомусь так подумалось, але не він сам один, а мудрує ціла команда, а він озвучує
І ще цей похід пригожинський, наче як розвідка перед боєм, або репетиція чогось більш гучного, хай вже та рф навернеться і гепнеться, самі себе зжеруть, аби Україна вистояла і люди були живі-здорові
Хто постарше, мабуть пам*ятає ГКЧП в серпні 1991 року в Москві. Скільки після того протримався СРСР? Чотири місяці. А історія циклічна...
Ответ дляBe_me
Щойно прочитала новину. Просто сиджу і очі мокрі. Хоч би усіх наших повернули живими🙏🙏🙏
А ще, не знаю як ви, дівчата, я так тішусь з дизлайків матрьох)) От просто чим більше, тим сильніша відчуття, що їм п.зда скоро)
А сказати нічого не можуть, лиш тицяють на той палець і всьо)))
Правда з форуму їх би погнати варто, щоб після нашої Перемоги ми точно знали, що ніяка парашосавєтчіца нам не пише жодних порад.
Підтримую і теж тішусь з тупості матрьох. ’Нет повести прекраснее на свете, чем вопли путинисток в интернете’
Ответ дляKlodia
Шойгу, если ты читаешь, а я уверенна, что да, мой тебе совет: тырь и пакуй в чемоданы все, до чего дотянешься, объяви, что заболел страшным заразным вирусом и якобы закройся в палате с врачами. Вместо себя под одеяло подложи куклу в маске, чтоб видно было, что кто-то лежит, а сам через окно бегом в клинику, сделай подпольно пластику под Джареда Падалеки и ночью на машине до границы, оттуда самолетом в Аргентину. там нет экстрадиции, если вдруг что.
П.С. Шойгу, если будет дизлайк, я пойму, что от тебя.
Ого, у шойгу оказьівается 4 двойника
Ответ дляowl62
Читала , что отмудохать одного кацапа в Турции стоит 210 евро. Єто , чтобьі местная полиция не заметила. На мой взгляд -недорого
Охоронці турецького готелю відлупцювали якусь охуєвшу кацапську свиню.
адміністратор - котик
навіть не звертає уваги на волання руснявої баби
адміністратор - котик
svetlapanna• 08 июля 2023
Ответ дляУслада
Вже горять, ще й як.
Візжат по своїм чатам.
Там не просто візг, там істєріка, всьо пропрало, шеф.. Бояться сволоти.наших Героїв
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июля 2023
Ответ дляrybka21
Туреччина й сама не слабка
і вступ до НАТО Швеції досі блокує.
Я думаю торгівля за Ф35 і купівлю Ф16.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июля 2023
Ответ дляrybka21
адміністратор - котик
Пофігізм вищого ловеласа в адміністратора. ❤️
А чмошнику зуби перерахували, стоїть мовчить в сцану тряпку, мабуть думає про самку «п@ди,п@зи ща і тобі piz@и валять»
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июля 2023
viika65 Підпише і Угорщина, якшо залишиться тількі її підпис. Орбан тількі в компашці борзий, а як до діла доходить, швиденько все погоджує.
Ну от власне хороша аналітика від чергового номінанта на бронзову статуетку
Не надо много слов. Но...
1. Поверили турку.
2. Отпустили на все четыре стороны убийц, военных преступников, получив взамен Медведчука.
3. Продлили ’зерновую сделку’, чтобы не подставлять турка перед выборами.
4. Получили смачный плевок от этого турка в лицо.
5. Опозорились.
6. К чему теперь оправдания? Импотенция и мазохизм. Пока так. И самое лучшее — признать это, чтобы больше не повторилось, а не расписывать очередные шизоидные теории, придумывая, как всё это оправдать.
@voenkorKotenok
Не надо много слов. Но...
1. Поверили турку.
5. Опозорились.
@voenkorKotenok
svetlapanna• 09 июля 2023
Ответ дляrybka21
Не надо много слов. Но...
1. Поверили турку.
5. Опозорились.
@voenkorKotenok
Не надо много слов. Но...
1. Поверили турку.
5. Опозорились.
@voenkorKotenok
Утю-тю, какой слог, какой надрыв )))
По теме -выкеусите. русня.Ха ха
Yuliya-af7f• 09 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не підпишуть ніхто і нічого, зніміть, нарешті рожеві окуляри. Американці першими не збираються помирати за наш Київ чи Херсон.