Ердоган сказав,що хоче бачити нас в НАТО,ЩО ми це заслужили.Кацапня виє від цих новин.Азовців Зеля везе приватним літаком ДОДОМУ!!!На фотках всі обнімаються,плачуть Українська правда
Зеленский забрал в Украину из Турции защитников "Азовстали"
48 минут назад
ТСН
Україна повернула з Туреччини командирів захисників "Азовсталі": вони їдуть додому із Зеленським
45 минут назад
Українська правда
Зеленський забрав в Україну з Туреччини захисників "Азовсталі"
48 минут назад
ТСН
45 минут назад
Українська правда
48 минут назад
VivaForever• 08 июля 2023
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
а были какието другие варианты? или лучше чтобы их там добивали постепенно в траншеях Азовстали?