Акуна_Матата• 08 июля 2023
Шукаю кому допомогти
З´явилось бажання робити якісь добрі вчинки, допомогати людям, отримувати задоволення від того, що комусь стало краще. Йдеться не про гроші, а про фізичний, емоційний ресурс. Щось зробити чи порадити чи ще якимось чином стати корисною. На систематичній основі, в зручний час.
Є якісь конкретні варіанти, куди звернутись? Волонтерські організації чи ще щось?
Прохання писати тільки тих, хто правильно зрозумів про що я. Не потрібно зайвого флуду.
Файна пані• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Розкажіть, будь ласка,як мені вернути його з війни? Поїхати і забрати силою?
Он спокойно может вернуться имея такого ребенка. У ребенка же есть инвалидность? Механизм могу уточнить, если хотите.
ОливьЕЖечка• 08 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Я загнала себе в кут.
І виходу не бачу.
Я нічого не можу зробити, нічого. В мене нічого не виходить. Не знайти, роботу, не знайти квартиру, не виховувати дітей, не вести побут..... Нічого..... Десь ч загубилася і як повернутися не знаю.....
І виходу не бачу.
О, ви така молодець, поважаю людей, які хапаються за шанс, хай навіть він поки здається смішним чи дивним. В вас все вийде, бо ви ще боретесь за себе, ну і якщо повірите в себе і почнете себе поважати. А далі надіюсь надіюсь автор зможе за ручку потихеньку вивести вас і показати що світло є в кінці тунелю, воно завжи є) Успіхів вам
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Я знаю, що міг би. І я ходила до начальника його частини, добряче зганьбилася. А він не хоче їхати додому, каже, що він потрібен там, бо там гинуть люди.
Вам легше, що я пишу про такі особисті речі? Силою я його додому не верну. Він втомився від цього всього жаху, і я не маю права його за це осуджувати. А ви думайте собі що хочете, ваше право.
Все возможно• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Вже не знаю, що тут можна писати. Ну ось тут мені одна пані пише, що я безвідповідальна, раз хочу лишити дитину на чужу людину. Аж гидко на душі, чесно кажучи.
різні тут всяке пишуть
подумайте можливо по сусідству є якась бабуся років 65-70
познайомтесь з нею -здружітся - і їй радість і вам
або мама дитини одноліток
Підіть завтра в церкву
після служби поговоріть з священником
Ангела Вам Охоронця!
або мама дитини одноліток
Підіть завтра в церкву
після служби поговоріть з священником
Ангела Вам Охоронця!
Файна пані• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Сорри, я вас не трогаю, но и вы бы задумались, нужен ли вам муж, который так поступает
Удачи вам, искренне
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
різні тут всяке пишуть
або мама дитини одноліток
Підіть завтра в церкву
після служби поговоріть з священником
Ангела Вам Охоронця!
або мама дитини одноліток
Підіть завтра в церкву
після служби поговоріть з священником
Ангела Вам Охоронця!
Дякую вам щиро! І вам всього хорошого!
Бабуся, на жаль, не підійде, бо малий жвавий і некерований, постійно тікає, за ним треба увесь час слідкувати. Я себе вмовляю витерпіти оці два місяці, відкласти на зарплату няні, а з осені знову запрацює садочок і буде трошки легше.
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Удачи вам, искренне
Дякую. Я задумалася вже давно. Поки що залежу від нього фінансово, але сподіваюся з часом виправити цю ситуацію.
Ламборджини• 08 июля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Дорога автор, все це фальш. Це вам потрібно допомогти. У вас є більш глобальні проблеми, за які ви давно мали б взятися. Але вперто їх відмовляєтеся бачити. Мозок не обдуриш. Тому шукаєте інші шляхи та відмазки. Спробуйте переглянути свою мотивацію, ну звісно і самооцінку, бо вона страждає на фоні самотності та несамопореалізованності.
дуже часто в допомагаючі професії йдуть люди с психологією рятівника.
Це нормальна історія, у кожного свій потяг душі і таланти, які можуть бути реалізовані в різних сферах.
Звичайно займаючись волонтерством, люди задовільняють і свої власні потреби, але користь від їх діяльності для суспільсва величезна. І ніхто не скаже, що вони просто якісь самотні невдахи, тому пішли рятувати інших))
Якщо у автора і є якісь проблеми, про які поки що здогадались лише ви, то вона зможе їх вирішити тільки тоді, коли сама їх усвідомить, а не коли їй хтось дасть непрошену пораду і мокне, як кошеня в калюжу))
Файна пані• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Обязательно исправите и все наладится 🙂
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Обязательно исправите и все наладится 🙂
Дякую. Я просто дуже втомилася. Але з усім справлюся. Знайду няню, вийду на роботу і почну нове життя. От цими мріями і живу.
Белочкой зови• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
У нас нема місць, де можна лишити таку дитину. Він відвідує дошкільну групу про спеціальній школі, але влітку школа не працює, канікули. Соціальний супровід для нас не передбачений, за ним доглядаю лише я. Батько дитини на ротації, інших родичів, крім моїх стареньких, у нас нема.
Няню найняти?
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Няню найняти?
Так, з вересня планую. Витратила відкладені гроші на ремонт будинку в селі, планую назбирати необхідну суму до вересня, щоб мати на оплату послуг няні на два місяці, для початку. Вже цікавилася, у нас за догляд за такою дитиною правлять 10 тисяч гривень на місяць, ось відкладаю.
КвартираЧья• 08 июля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую, Вам .
Вірю,що є.
Але мені дійсно важко себе опанувати, навіть в дрібницях.
Мені все не так, нічого не приносить радощів. Зі сторони все гуд,все життя тільки і чую- тобі ще й нити....
Вірю,що є.
Белочкой зови• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Може на зараз на декілька годин? А батько дитини фінансово допомогти не може?
Розумію як може бути важко з хворою дитиною, в самої донька з інвалідністю.
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Батько дитини дуже допомагає, фактично він нас і утримує, за що я йому дуже вдячна! Не знаю, щоб я робила без тих коштів, які він нам перераховує. Шукала няню ще з минулого року, але таку, щоб була з дитиною лише кілька годин, не вдалося знайти. Є люди з педагогічною або медичною освітою, готові працювати на постійній основі. Була одна дівчинка, випускниця педколеджу, прийшла на знайомство до мене додому в злякалася малого, каже що важко буде і вона не зможе дати йому ради. Ну принаймні молодець, що чесно сказала. А інші, з о дзвонив за оголошенням, шукають постійну зайнятість, а не на кілька годин. У великому місті знайти няню було б простіше, напевне, але у нас трошки інакше.
Корсет_на_шурупах• 08 июля 2023
Автор, якщо дійсно є бажання то напишіть у особисті. Дам контакти волонтерів Київського військового шпиталю, їм потрібні руки. Будете при волонтерській організації працювати, але їм саме потрібно на постійній основі, а не так хочу хожу хочу ні. Ви будете розкладати допомогу яку привозять, збирати все необхідне для поранених (лікі, одяг, та інше). Не переживайте, бачити військових ви 99% що не будете, туди так просто не пропустять.
Дружная семейка• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А разве отцы детей инвалидов не освобождены?
Дружная семейка• 08 июля 2023
Поедьте в институт рака, онкологии, там все время нужна волонтерская помощь, даже в детское отделение подменить какую то мамочку на часок
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Він кадровий військовий. Сам хоче служити, це його професія і покликання.
Радуга-дуга• 08 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
З радістю, якщо по моєму досвіду запит. Пишіть мені. Я серьйозно.
Допоможіть мені, потрібна емоційна підтримка, можливо якісь поради, бо я в жахливій ситуації, жити не хочеться
Марічка• 08 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Та ніхто не просить. Я і спілкуюсь мало з ким.
Тут вище писали у Бога попросити. Можна сказати я це і роблю подумки. Поки що в пошуках)
Дякую за ідею
На Фейсбуке есть сообщества по районам или массивам, там могут размещать объявления с разными просьбами о помощи
Акуна_Матата
• 08 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
пишіть контакти, як з вами зв´язатись
Акуна_Матата
• 08 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дякую, на постійній основі не підходить.
Корсет_на_шурупах• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Не ображайтесь, вас просто не розуміють, справді. Можна гарно розказувати, але варто один раз спробувати. В мене в сім´ї є така дитина. Не моя, але дуже мені близька. І я сама пропоную побути з нею. Але честно я витримую декілька годин і втомлююсь страшенно, хоча в нас не така складна ситуація. І дай Вам Бог сил, терпіння та здоров´я і щоб дитина хоч якось соціалізувалась і могла себе більш-менш забезпечувати. Це надскладна праця, але треба вірити і не зупинятись.
Спасу мир• 08 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Так, розумію вас. Сама була в такій ситуації декілька років тому. Я в Києві.
Можете сходить девочка в фонд помочь
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дякую. Я розумію, що тим, хто з таким не стикався, тяжко зрозуміти, що це таке -- виховувати таку дитинку. Спасибі вам за добрі побажання. І бажаю здоров´я дитинці з вашої родини!
неДоЖиру• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Моєму шість. Він ходить, слава богу, але є дуже серйозні порушення психіки внаслідок гіпоксії мозку при пологах. Аутизм, відсутність навичок самообслуговування і мовлення, каломазання, постійні істерики, та багато чого, не хочу про все писати. Уявіть собі, як з такою дитиною жити і займатися звичними справами.
Прививки робили?