Lovela• 08 июля 2023

Креатинин у эритроциты у кота, схожу с ума. Посмотрите пожалуйста

Кто может сказать, какой это диагноз? Врач безсовестный, видел анализы но не перезвонил, как договаривалась. Передали администраторы давать уролик, но никто даже толком не знает дозировку.
Там и показатели печени, как я понимаю, не в норме, белок, мне похоже на воспаление почек, кто что может сказать? Врач передал, показатели не критичные, но это же ненормально всё((( мне не нужно критично(((
автор Lovela • 08 июля 2023
Сейчас загружу

автор Lovela • 08 июля 2023
Дресса• 08 июля 2023
Что вас бентежить? Аналізи в нормі. Які симптоми?
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Та де ж в нормі(((
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Та де ж в нормі(((
Та все в нормі. Що не так?
Na kablukah• 08 июля 2023
Креатинин норма практически.
Можете для профилактики подавать реналвет,но нужно смотреть чтобы не было песка в мочевом
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Та все в нормі. Що не так?
Креатинін, білок, інші
Дресса• 08 июля 2023
Я цих аналізів передивилася купу, що не так?
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Креатинін, білок, інші
Креатинин майже норма. Він може мінятися. Цього абсолютно недостатньо для постановки діагнозу по ниркам. Білок 66, що не так????

Дресса• 08 июля 2023
Зрозуміла. Вас бентежить аналіз сечі. Білок та лейкоцити. Запалення сечового міхура? Пісок йде? Сечокамяна хвороба? Цистит? Які симптоми? Сходити з розуму не треба. Знов зверніться до лікаря. Часто треба перездати аналіз цистоцентезом
Дашенька из Киева• 08 июля 2023
Є більш суттєва проблема з січовим міхуром і менш суттєва нирками. жити буде.
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
У мене собака лежить 4та стадія Хпн, креатинин1188, тому креатинин,Ібілок. Ми минулого разу звертались в клініку з тим, що він почав облизуватися, без інших симптомів, тоді ще по УЗД була розширена лоханка. Був білок+++ и2+по іншому аналізу, ставили пиелонефрит, але під питанням, давала синулокс лише 4дні бо був спочатку пронос, потім кров у калі. І канефрон з уриновет. У біохімії мочі був провіденсія 10^4,- ципрофлоксацин , якщо не помиляюсь 14днів. Облизування ці, він то перестав, тепер трохи знову почалось. Десь тут на форумі писали, що постійно білок в мочі це порушення функції нирок, але ми робили років три назад аналіз, було +1 за той час нічого не проявилося. Тоді я збирала мову,зараз кожен раз через прокол у животі.
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Була МКБ,але така ніби легенька, на урінарі постійно
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДашенька из Киева
Що саме з сечовим? У нього МКБ, але там все було більш-менш, на урінарі постійно ((( нирки запалення, чи що? Я трошки вище описала у відповіді все, що лікували, давали і з чим звертались, якщо можете, приділіть будь ласка, трошки часу, подивіться, 12відповідь.
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Мне написала другой врач нужно: уролик, спазмолитик, антибиотик. Врач из клиники сказал только уролик на две недели.
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Можливо. Довіряйте лікарям. Я не знавець саме з мкб, тільки по хпн. Але в мене кіт
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Цистоцентез це напіватомат? Мені ним і робили. Дуже довго, щоб напевно,бо я вже там скоро пропишусь в тій клініці((( Не зрозуміла, цей аналіз треба перездати там, де автомат???
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Так кому довіряти( один каже одне, інший інше(((
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Будь яке мкб буває декількох стадій. Із загостреннями та ремісіями. Правильно що спазмолітик, бо це дуже боляче. Правильно антибіотик Бо запалення. Але з антибіотиком обережно, під контролем лікаря. Не всі антибіотики підходять а деякі небезпечні для котів

Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Цистоцентез це прокол сечового міхура
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
От так((( Цей лікар,яка рекомендує антибіотик, взагалі через раз відповідає(((
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Так загострення МКБ? Що саме боляче? Пісок виходить?
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Він воду ще перестав добре пити. П´є, але менше.
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Ну я читала що сечокамяна хвороба це завжди боляче. Іноді котики не можуть пісяти, ставлять катетер їм, це мабуть в загострених фазах або вищій стадії хвороби. Звісно запалення, звісно біль. Я вас третій раз питаю чи є симптоми і які крім аналізів?
ЕкатеринаС12• 08 июля 2023
Ответ дляДресса
у мене в подруги кіт із мкб різко перестав рухатись сидів згорблено і не давав доторкнутись до себе.
а буває просто починають ходити мимо лотка
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Я написала які були симптоми. Лише облизування ні з того,ні з сього кілька разів на протязі дня. Вчора не пив води як зазвичай, але я змінила мисочку. Сьогодні пив, але менше наполовину.
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Я не зрозуміла, думала ви за собаку свого ті симптоми розписали. В будь якому випадку треба контролювати аналізи і звертатися до лікаря. Просто розумієте, у нас первинно хпн, але у нас 2 стадія і показники креа 220 та мочевина 11, фосфор постійно знижуємо. А вторинно нам також ставили розширення лоханки, пропонували антибіотики і лікувати- я не наважилася, бо у нас на будь яке інше лікування ниркові показники знов ведуть до кризу і крапельниць. Але, довелося об’їздили чимало лікарів щоб дійти висновку що саме треба робити. А у вас по ниркам як раз все ще добре, просто спостерігати, а от з мкб шукати лікаря і консультуватися. Я би так робила
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Дякую за відповідь. Почекаю відповіді ще 3го лікаря, але той точно напише купу ліків( Скажіть будь ласка, які показники показують Хпн: це і мочевина більша? А які у нас показують МКБ?
автор Lovela • 08 июля 2023
Ответ дляДресса
Я тут не маю можливості знайти лікаря, ми поки буде продовжуватись цей кошмар загальний, у глухому селі. Шукати лікаря, з тих що є у місті мала змогу звертатись у дві клініки, от з тих що ж більш-менш і вибрала. У мене борг за кота, на собаку втратили купу((( і завтра знов за ліками, я не знаю де знайти ще 1000грн до завтра, мені вже ніхто не зоче позичати, в селі такі заробітки що точно не лікаря для кота шукати (((
Дресса• 08 июля 2023
Ответ дляLovela
Основні показники хпн, якщо у Вас собака з такою стадією то ви повинні і самі знати- креатинин, сечовина, фосфор. За мкб не знаю бо я не спец. Знаю тільки як лікується ця хвороба, особливостей стадій та показників не знаю. Мабуть вивчайте в гуглі. Є зараз багато груп. Я наприклад є в групі котики з хпн, там дуже багато питань, відповідей і порад. Особливо на лікарів я перестала сподіватися давно, коли мого тоді п’ятирічного кота всі вести Київа радили приспали, бо він мав незрозуміле облисіння. Я сама витягла його, знайшовся поради аж в Литві. Так і з хпн. Коли поставили діагноз і попали на крапельниці нам сказали жити пару місяців. І через місяць ми знов попали такі на крапельниці. Допоки я сама не навчилася робити підшкірні інфузіі не доводячи до кризу. Вивчила показники аналізів, ліки, контролюю сама, підібрала дієту. До цього облащили найкращих ветів столиці. В результаті лікуємося вдома, ходимо на аналізи до найближчого лікаря. Все. Тобто треба самій вивчати з нашим рівнем медицини