Булькаю• 08 июля 2023
Есть ту те кто не общаются с Кумовьями, какая причина?
Кров з молоком• 09 июля 2023
Бывшая уже кума выехала из относительно безопасного города с расчетом пожить на выплаты. Тщательно отбирала, куда поехать. Живет боллше года в Германии и сяастлива до усрачки как вск сложилось. В свое городе осталась и своя квартира и муж с работой. Но была мечта ’увидеть’ Париж. Вот как раз на немецкие пособия и увидела.
О войне вообще не говорит, словно ее нет.
В общем, для меня это крайне все неприятно и неприемлимо было. Поняла, что мы радикально разные люди с ней
Се ля ви
Марія-98cd• 09 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Була гра в одні ворота, яку я припинила. Просто перестала їздити, писати і телефонувати...всьо.
О, точно так же у нас 😉
ПироженкА• 09 июля 2023
Не спілкуюся з хрещеними моїх дітей. З одною хресною мамою я винна((( позичила в неї гроші і довго не могла віддати. Мені було соромно з нею спілкуватися дуже. Віддала тільки в минулому році при першій же можливості ( майже 5 років) . Вона й говорила навіщо. Для мене було дуже важливо віддати.
А два хресних тата та одна мама - то мої двоюрідні брати і сестра. У сестри щось в голові переклинило і просто перестала спілкуватися ( вже було таке на пару місяців, зараз два роки не спілкуємося). А з братами? Я взагалі не розумію навіщо я саме їх обрала. Ніколи не були дуже близькі із-за різниці в віці. Вони старші .
Все і одразу• 09 июля 2023
Моя кума - подруга по роботі була, ми до кумівства недовго дружили,золота людина.Їх дитина теж наш похресник,хоч ми останні роки в різних країнах але завжди на зв´язку, як приїжджаємо то завжди бачимось.Кума ніколи не вимагала подарунків а навпаки, казала що не потрібно похресник йтак отримує багато від рідних ( ми завжди купуємо те що цікаво для дитини, не особливо дороге але таке щоб було цікаво йому), з нашої сторони так само. У нас, власне, більше спілкування, підтримуємо одна одну навіть на відстані , коли ми в Україні завжди з похресниками влаштовуємо зустрічі з розвагами для дітей , тобто є включеними в життя одні одних без якихось фінансових складних зобов´язань.Але в мене в колі в усіх так, ніхто ні від кого не просить чи вимагає коштовних подарунків , всі дарують те що вважають за потрібне і те що виберуть самі, зазвичай це щось цікаве для дітей.Про фінансові потреби від кумів читаю лише тут.
Не худа ні разу• 09 июля 2023
У куми купа роботи, нові знайомства, ми їй не цікаві. Це колись була моя подруга. Кум - рідний брат чоловіка, спілкуємся.
Але я теж погана кума. З одним хрещеником і його батьками не спілкуюсь після того як їх родина переписала на себе паї нашого діда (то була моя двоюрідні сестра і її син).
Іншу хрещеницю не бачила років 5, спочатку намагалась зустрітись, відправляла подарунки. А потім забила болт, якщо людям не треба кума, то чого я буду лізти...
ЛеньГуглить_правда• 09 июля 2023
Выехали с кумовьями в Германию из окулированного города,здесь кум меня обозвал потому что,я его мнению должна россие сказать спасибо за «освобождение»,прёт на Украину,рассказывает,что его бомбила Украина своим новым друзьям из рассии ,а те так рады такое слышать ...за спиной все решали в свою пользу,я поняла ,что мы нужны только были,когда что-то то нужно было.Крестник проходит и не здоровается с крёстным...Плюс кума оказалась с костлявым языком,рассказала то,что я делилась с ней,считая настоящей подругой.Это была ещё одна подлость от их семьи.
Царівна Жабка• 09 июля 2023
Кума живе в іншому місті, але спілкуємося майже щодня по телефону. Дарує подарунки сину на всі свята. Кум в місті нашому, але вже 6 років робить вид, що у нього немає похресника. Приходив двічі - після хрестин поїсти, і на день народження коли сину було 2 роки, допомагав збирати велосипед. Все. Коли бачу його на вулиці, відвертаюся.
Бубль Гум)• 09 июля 2023
Постоянно уделяли внимание крестнице: подарки и много чего. Когда у нас родился пебенок, у куми сьехала криша...да... кто б мог подумать... самое мелкое - обсуждала и висмеивала нашу семью, понятное дело в гости перестала ходить и т. д....
ЛижТолько• 09 июля 2023
Моя кума, лучшая подруга с детства, вышла замуж и живёт в россии. Не общаемся после ее ’не все так однозначно’. Скучаю очень по ней, но не могу.