Всюди влазю• 09 июля 2023

Чи можуть бути в касі квитки на поїзд? Якщо на сайті немає?

Моніторю через uzd наявність квитків. Поїзд через тиждень в суботу. Вже як тиждень на всі дати є, а саме на цей день немає. Чи може в касі бути квиток?
Результат:
вже голосів: 25
18 (72%) Ні
7 (28%) Так
Шопингмонстр• 09 июля 2023
В касі вона так само дивиться

Вчора я з 10 ранку до 16.45 кожні 10 хв в додаток заходила

Зловила нижнє місце
Мої висновки за вчора - викидають по два місця , по 5- щогодини , в різні хвилини
Удачі вам

Купила в 6.40- 16.45 десь так
Викинули місця
Через чотири дні їду
Польща Україна
Шопингмонстр• 09 июля 2023
Помилку зробила - купила в 16.40 десь , саме на 12
До цього викидали інші дати
from Ukraine• 09 июля 2023
Может. Мог кто-то сдать билеты, а в эту минуту Вы не смотрели на сайт. Мы так купили в кассе из Варшавы в Киев)
Свята• 09 июля 2023
А куда поезд? Есть поезда которые ходят только по четным/ не четным
автор Всюди влазю • 09 июля 2023
Ответ дляСвята
Одеса - Ковель
Шопингмонстр• 09 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Одеса - Ковель
Ловіть в додатку
От зараз з десяти ранку обновляйте
До вечора купите
Директор Пляжу• 09 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Одеса - Ковель
по четним не ходить
Директор Пляжу• 09 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Одеса - Ковель
на 15,07 есть квитки
Астоновитесь!• 09 июля 2023
Може бути збій. В них останній тиждень щось дивне на сайті і в додатку, ледь купила потрібні мені квитки.
автор Всюди влазю • 09 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
на 15,07 есть квитки
Теж подивилася, що є квитки на поїзд за цими станціями. Мені потрібно з Вінниці до Рівного цим поїздом і чомусь показує, що немає. Візьму повний квиток тоді, дякую.
Астоновитесь!• 09 июля 2023
І ось така халепа останні 2 тижні в додатку. А на сайті просто показує нема квитків, а потім дає багато на різні потяги.
ХуАнита• 09 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Вы просмотрите чтоб маршрут у поезда не изменился. А то я так ловила Лозовая - Одесса, увидела что есть Харьков-Одесса и взяла, подумала что сяду в Лозовой. А поезд через Полтаву шел...