Не гавкаю- но охраняю• 09 июля 2023
Згодні, що «погано жити в США» лише тим, в кого немає коштів
У мене є декілька знайомих в США. Одна вийшла заміж за американця та користується всіма благами країни. До речі, з двома дітьми від інших шлюбів.
Інша виїхала з дітьми та чоловіком, зараз вагітна третьою дитиною. Чоловік бізнесмен, вони живуть в Каліфорнії. Кожен день кудись ходять, подорожують, діти не вилазять з басейнів та закладів відпочинку.
Ще одна знайома виїхала з дитиною до своєї сестри, яка вже багато років живе у Штатах та солідно заробляє, має звʼязки. Дала своїй сестрі та племіннику гарний старт.
Також знаю нашу землячку, яка там вісім років. Вони з чоловіком дуже багато працювали, щоб зараз мати бізнес, авто, житло.
Звісно, коли їдеш туди з трьома доларами в кишені та без навичок, ти не цінний та не затребуваний спеціаліст - ні про яку насолоду життям та країною не йдеться. Елементарно нема коштів на все вищезазначене. Весь час думки, де заробити та де зекономити, аби зачепитись в країні. Хто не витягує - повертається додому або їде в іншу країну та розповідає усім, як погано в США 🐏
ВільнаНазавжди• 09 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Просто в США порівняно з Нігерією є в сотні разів більше можливостей.
Так, абсолютно згодна! Але щ грошима жити скрізь легко. Можливості в США є, не всі здатні використовувати,багато складників , якщо ти не маєш грошей.
ВільнаНазавжди• 09 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
а мне кажется, что в сша (и наверное в Европе) даже на минималке можно прожить не экономя на еде/одежде, ну и возможности заработать всегда есть
Где вы жили на минималку без экономии? Это только теория? Попробуйте, а потом расскажете как на минимальную зарплату жить хорошо .
LoveYouOrNot• 09 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
Це так. Базові потреби будуть закриті і на мінімалку.
Але страховка і оренда це жесть.