Лиса Патрикевна• 09 июля 2023
Какой аромат выбрать? Они шлейфовые?
Или свой вариант
Результат:
вже голосів:
37 (49.33%)
Ангел и демон
19 (25.33%)
Ланком
19 (25.33%)
Результат
ГейТуда• 09 июля 2023
Ще добавлю - ле секрет більше на світловолосих і худеньких та на жару гарно сяде
Міракл універсальний
Лиса Патрикевна
• 09 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Міракл універсальний
Спасибо. Я худенькая и светло русая
ГейТуда• 09 июля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Спасибо. Я худенькая и светло русая
Тоді беріть ле секрет
Міракл на осінь та на хутро візьмете
Мочалкин блюз• 09 июля 2023
Міракл не шлейфовий. Він близько тіла сидить.
Але за ті гроші, то підробка Ланком. Нема і не буває таких цін на ці парфуми. І акцій на них теж не буває. Макс.20-25%
Лиса Патрикевна
• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
А де купуєте?
Я хочу на разпив купить, попробовать. Возьму уже оба, очень интересно стало
personality• 09 июля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не вірю розпивам 🥴
Лиса Патрикевна
• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Я не вірю розпивам 🥴
Я уже брала на разпив. На кремчике. Запах один в один. По отзывам можно найти и лучше у девочек у которых не большой выбор
personality• 09 июля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Справа не в тому. Мені здається що після контакту з повітрям вони на тілі потім розкриваються взагалі не так(((
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ніяка не підробка, ви мабуть не в курсі скільки накидує Брокадр той самий та Сефора, там +200%
Лиса Патрикевна
• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Ну не знаю, сколько девочек покупают на разпив.
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Не кажіть дурні яке повітря, відпивають через шприц
Уси Пуси• 09 июля 2023
Не знаю, де в них шлейф... Купувала не відливати, у дьютику. Не душать, але й повторити покупку бажання не викликають
Малая еще та• 09 июля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не слухайте.. там по 3 тис відгуків. Кому треба продавати паль щоб псувати таку репутацію?
Я продавець на шафі (одяг), ні єдиного негативного відгука, ношуся з клієнтами як з писаною торбою))
Репутацією дорожать всі.
Смайлик• 09 июля 2023
А зачем всем нужно непременно шлейфовые? Насилие над окружающими, особенно в помещении.
personality• 09 июля 2023
Ответ дляРаспутница
А далі? Виливають у пробник. Він супер герметичний?
Плюс герметичність парфумів порушено.
personality• 09 июля 2023
Ответ дляМалая еще та
Репутацією дорожать всі.
А я й не кажу що на кремчику паль. Я кажу що відливанти ламають «магію», тому що відливанти не так розкриваються. У мене від них болить голова.
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Плюс герметичність парфумів порушено.
Я розпиваю мабуть років 15, ніколи не помічала ніяких відмінностей. Загадайте які розпилювачі були раніше, кришталевий флакон із помпою, або флакон по типу графіну без розпилювачів. А Climat? В нього була скляна кришка, намазом наносили за вуха і все ок. Тому не вигадуйте)
Мочалкин блюз• 09 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Я знаю, скільки Ланком вартує на оф.сайтах у Європі та Штатах.
Якщо вірите, що купляєте за півдаром ’оригінал’, то ваші проблеми.
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ви гадаєте немає накрутки на сайтах? Тоді подивіться яка ціна ароматів на кліренсі, будете здивовані.
personality• 09 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Ще раз. Я не вигадую. Я ділюсь своїм досвідом. В чому проблема? В тому що у вас бізнес?
Є парфум , є туалетна вода. Туалетну воду не наливають у графін. Хіба ні?
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Який ще бізнес? Я розпиваю у вузькому колі. Тому ще не треба вигадувати, що розпив в якось впливає на якість аромату. У тому і питання, що це ваш субʼєктивний погляд.
personality• 09 июля 2023
Ответ дляРаспутница
І що? Мені заборонено вискакувати свою думку? Тому що що?
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Ніхто вам нічого не забороняє, але д ви дуже безапеляційно стверджуєте, що відливанти не є якісними після розпиву. Почитайте відгуки на кремчику тоді ще, мабуть люди не купляли б якщо б так було. Не зустрічала подібних стверджень раніше, та і не мають вони ніякого грунту під собою.
personality• 09 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Мають. 10 пробників в моїй «колекціі». Які через місяць-два починають поводити себе дивно.
Але забийте.
Распутница• 09 июля 2023
Ответ дляpersonality
Але забийте.
Може неякісні флакони. В мене тільки скло з металевими розпилювачами.