Як ухурделю• 10 июля 2023
Що вам реально допомогло покращити якість СГ чоловікам?
Була позаматкова …перед цим аналіз спермограми був хороший..перездали через 3 роки в мене ШОК! Показники впали в 3-4 рази…ми - жінки переживаємо це важко, а мій чоловік взагалі вже жити не хоче…заспокоїла його, думаємо про ЕКО, але маю ще маленьку надію на природнє зачаття 🙏🏻В мене з жіночим здоров‘ям все Ок!
Що вам реально допомогло в цій проблемі? Чи все- таки ЕКО ? Вік 27/32
Як ухурделю
• 14 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую
Не падайте духом! Все буде добре, ми також будемо проходити цей шлях 🙏🏻
Паспортний стіл• 14 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Два три дні поплачу в істериці, побуду у відчаї, а далі треба брати все в свої руки і діяти
Бажаю нам стати батьками😊
Як ухурделю
• 14 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Бажаю нам стати батьками😊
Все у нас буде 🙏🏻 головне вірити в найкраще)