Куколка-мяуколка• 10 июля 2023
Патронажна медсестра вiд Юнiсеф
Кого вже вiдвiдували такi медсестри? Я так зрозумiла, що вони приходять i пiд час вагiтностi, i вiд народження малюка? Це як звичайна медсестра чи ще й перевiряють наявнiсть умов для дитини, чи есть ремонт у будинку? Розкажіть як це проходить у вас.
Куколка-мяуколка
• 11 июля 2023
Ответ для-Ань-
Не пускати в свій дім нікого від Юнісеф!
А чому? Обгрунтуйте свою вiдповiдь. Цiкаво.
Ответ дляКуколка-мяуколка
Юнісеф, прикриваючись благими намірами, творить жахливі речі. Тому я б ніколи не надала представникам Юнісеф доступ до моєї дитини.
Це щось новеньке в Україні - патронаж немовлят від Юнісеф. Треба шукати інформацію, уважно вичитувати документи, для чого вони це роблять і з якою метою. Ви можете вляпатись в таке лайно, з якого потім не виберетесь.
Найкращий варіант - щоб батьки самостійно ростили свою дитину. Без ’допомоги’ різних державних/недержавних організацій. При потребі - самостійно шукати лікаря і звертатись за медичною допомогою.
Тому що якщо ви берете подачки, погоджуєтесь на якусь допомогу (патронаж вашої дитини) це означає одне - ви самі не справляєтесь, несамостійні батьки, недієздатні. Вам і дитині потрібен патронаж, а можливо ви настільки недієздатні і неадекватні, що варто у вас відібрати дитину, віддати дитину в іншу сім´ю, де про неї значно краще потурбуються.
Пускаючи в свій дім сторонніх осіб, будьте готові до неприємних сюрпризів.
І не підписуйте ніяких зайвих документів. Все читайте і будьте скупі на свій підпис.
Маленька ілюстрація, що творили Юнісефівці в Україні. Підтримували незаконну додаткову поліовакцинацію. Коли вакцину, яку у всьому світі уже заборонили, привезли в Україну і додатково вакцинували українських дітей (поза українським календарем щеплень). Юнісеф по дитсадках і школах розповсюджувало книжечки-розмальовки, щоб вихователі читали дітям, що треба додатково вакцинуватись (навіть повністю щепленим дітям), інакше діти захворіють.
Ось єдина тема з тих часів:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1246984
В останній момент утилізували вакцину в українських дітей. І навіть трошки довше - вакцинували коли ця вакцина уже була повністю заборонена скрізь, навіть в таких відсталих країнах як Україна.
Ось єдина тема з тих часів:
Конституція України:
’’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’’